bisiklet alıcam yardım ıstıyorum..

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
eskıshırde okuyorum ve bısıklet almak ıstıyorum.buralarda cok kron gordum.hosuma da gıdıyo kron lar.650 ytl butcem var bana yardım cı olurmsuunz? bıde kron xc 2000 nasıl?

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Plamen öncelikle minik bir hatırlatma yapayım, sorunu her yere yazman daha hızlı cevap alacağın anlamına gelmez :). Yanlış anlama lütfen ancak bir konuyu açtıktan sonra oraya zaten cevap yazılır. Gelelim cevabımıza.
Kron XC2000 iyi bir bisiklet. Bu Kron'ların genel özelliği, fiyat/performans oranları Türkiye şartlarına göre gayet iyi. Ancak mekanik disk frenlere aldanma derim. Onun yerine biraz daha fazla ödeyip XC 3000 tercih edebilirsin. İyi bir V fren çoğu kez orta halli bir mekanik disk fren kadar performans verecektir. Hem de daha hafif olacaktır.

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
kusuar bakmayın daha forumu kullanmayı oğrenemedım ama acıl cvp almam lazım dı.tekrar ozur.bıde su ozellıktekı bısıklet nasıl fıkır verırısenız cok sevınırım
Gövde :

Ön süspansiyon :

Furç takimi :

Aynakol :

Gidon boynu :

Gidon :

Arka aktarici :

Ön aktarici :

Frenler :

Fren kollar :

Sele :

Sele borusu :

Tekerler :

Lastikler :

Ruble :

Pedallar :

Ölçü :

Renk :

ALU. W8900 Custom Tubing

Suntour SF-XCM-LO 100mm con Lockout

Integrata 1”1/8

Shimano FC-TX70 42/34/24

Kalloy AS-601

Byte Riser

Shimano Altus

Shimano FD-C050

Shimano Altus

Alu.

Selle Royal Mach

Kalloy SP-243 27,2x350mm

Whistle Zerolite

Byte Braies 26x2,00

Shimano Alivio 8V 11/32

Xerama SP-931S

16” - 18” - 20” - 21,5”

Kırmızı/Siyah - Siyah Opak/Gri OpaK

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Mesajınız biraz bozuk olmuş biçim olarak ancak çok da önemli değil.
Konuya dönücek olursak; Özelliklerini verdiğiniz bisiklet giriş seviyesinde bir bisiklet. Kron XC 1000 geldi aklıma bu bisikleti görünce. Yine Whistle'ın da bu özellikleri taşıyan modelleri var. Bir göz atın derim. Diğer yandan eğer almayı düşündüğünüz bisikletlerin marka/modellerini ve fiyatını belirtirseniz daha verimli yanıtlar alırsınız. Şimdiden hayırlı olsun...

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
pekı ne kadar eder bu bısıklet ? hıc bı fıkrınız var mı ?bıde xc 1000 nasıl bı alet daha once ıyı bır bıskletı olmayan bırısı ıcın nasıldır?

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
o zman xc 1000 yeter dıyosun gursel abi.bende dusunmeye basladım fıyat olarakta en uygunu o sanırım.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Tek cümleyle mükemmel özet olmuş Gürsel Abi, eline, diline sağlık :D
Gerçekten daha önce iyi bir bisiklete sahip olmamış birisi için, bu kalitede bir bisiklete sahip olmak ilk binişte yüzde anlamsız gülümsemelere sebep olabilir ;)

Ali ŞAHİNLER

Forum Demirbaşı
Tepki
120
benımde gerçekten acayıp hosuma gıtmıstı hatta msn falan da yazmıstım msj gorduğum gun.okulda arkadaslara falanda anlattım harbı cok super ozet yapmıs bundan ıyısı yapılamaz dedıler.