bisiklet aksesuarı

cgnkyc123

Üye
Tepki
6
İsim
cagan
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar ben btwin count 4 almaya karar verdim hem gidona bağlarım daha güzel olur çünkü sigma 5.12 kabloluymuş. Btwin count 4 ise wireless. Siz ne düşünüyorsunuz. Daha akşama kadar vaktim var gerçi ama

Scudo

stalker

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Ahmet ö.
Bisiklet
b'Twin
700ml alıcagina kadroda iki yere suluk tak gerek kalmazsa el pompası koyarsin

cgnkyc123

Üye
Tepki
6
İsim
cagan
Bisiklet
Carraro
@Onur YCL
Hocam bir şey sormak istiyorum. Aslında arka far almak yerine kask aynası almak mantıklı olur mu? Arka farın ne işe yaradığını bilmiyorum sonuçta öne taksam neyse, yani arkamdaki aydınlığı zaten göremeyeceğim için... Bilmiyorum ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ayrıca 40 tl ye 2 tane far alamaz mıyım 35 tl biraz fazla geldi de tek 1 far için

B

BF Okuru

Misafir
@cgnkyc123

Bisikleti zifiri karanlıkta sürmeyeceğini varsayarak arka aydınlatma önerisinde bulundum zira önünü sokak aydınlatmasından vb. başka ışık kaynaklarından görebilirsin ancak kaliteli bir arka aydınlatma ile uzun mesafelere kadar farkedilirlik sağlarsın. İstersen uygun fiyatlara çin malı ön arka far seti var(panther marka sanırım) onlardan tercih edebilirsin.

Yigit Kabadayi

Daimi Üye
Tepki
52
@cgnkyc123
Arkadaki arabalarin fark etmesini saglar arka far, kask aynasi yerine arka far alsaniz daha güvenilir olur. On far konusunda da ben buradan on arka far takimini 20 liraya almistim fakat on farin biseye yaramadığını gordum ertesi gun gittim 30 liraya tek on far aldim ve fark apacik ortadaydi.