Bisan Yol Bisikleti

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.262
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tesadüfi olarak Bisan'ın Instagram sayfasında gördüğüm üzere Bisan markasının yol bisikletlerinin fiyatları açıklanmış. Yıllardır sektördeler ama bence daha yumuşak bir şekilde giriş yapılabilirdi fiyat olarak. Daha önce yol bisikletleri var mıydı,fiyatlar pahalı mıydı,ucuz muydu bilmiyorum tabi. O yüzden atmayayım,sadece kendi yorumum.?
Tourney,Claris,Sora,105 ve Ultegra setli bisikletler var,Tiagra yok ilginç olarak.Merak eden,araştıran varsa linki buradadır. ?
/(link)

• Beğen
Tepkiler: C.Koc
Scudo

clavary

Üye
Tepki
1
İsim
Enes
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Normal gibi fiyatlar, sora set 3450 tl

Tepki
222
İsim
Mehmet Nejat Karahan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Arkadaşlar bu bisiklet 800 TL eder mi? Her şeyi çalışıyor.

photo 1 (1).JPGphoto 2 (1).JPGphoto 3.JPG

Nnnnumannn

Üye
Tepki
2
İsim
Numan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben şuanda bisan rx9400 kullanıcısıyim bisiklette tiagra set var 3 aylık kullanım sonucunda bisikletten çok memnun oldugumu belirtmek isterim . Malesef şuanda bisikletin uretilmedigini biliyorum ben alırken (1.80) 52 kadro boyu çok sınırda olduğu için 54 kadro boyu almak istemiştim aldığım Bisan bayisi fabrikayla konuştuktan sonra şuanda üretilmesi gibi söyledi üzerinde donanımlara rağmen çok uygun bir fiyata almistim (4.750)

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben şuanda bisan rx9400 kullanıcısıyim bisiklette tiagra set var 3 aylık kullanım sonucunda bisikletten çok memnun oldugumu belirtmek isterim . Malesef şuanda bisikletin uretilmedigini biliyorum ben alırken (1.80) 52 kadro boyu çok sınırda olduğu için 54 kadro boyu almak istemiştim aldığım Bisan bayisi fabrikayla konuştuktan sonra şuanda üretilmesi gibi söyledi üzerinde donanımlara rağmen çok uygun bir fiyata almistim (4.750)
Dostlar merhaba .bende bugün yol bisikleti hayalimi gerçekleştirdim.son rx9400 bana nasip oldu. 6 aydır Bayide beni beklemiş çok şükür .Allah herkese gönlünden gecenin en hayırlısını versin

Dosyalar

EnginK.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.535
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Clemenza Güle güle kazasız belasız kullanın inşallah...

• Beğen
Tepkiler: M.Hamza.Afacan

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bir sorum olacak. bir yorumda bir arkadaş bisan yol bisikletlerinin jant şeridinden şikayet etmişti . lastik patlamasının kaliteli olmayan şerit olduğunu yazmıştı . bisikletin ödemesini yaptım ama teslim alırken iyi bir şerit çektirmek gerekir mi. bilgilendirirseniz çok mutlu olurum
@Clemenza Güle güle kazasız belasız kullanın inşallah...
çok teşekkür ederim dostum

EnginK.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.535
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Clemenza jant bandı sorunu yaşayanlar RX 9300 serisi alanlar olması lazım. Onların üstünde bisanın kendi ürettiği jantlar vardı, jant bandını da kalitesiz kullanmışlar ve sonuç olarak kullanıcılar patlak sorunu yaşadılar. Sizin jantlar gördüğüm kadarıyla Alexrims. Bence kullanın patlarsa öyle değiştirirsiniz, sanmıyorum jant bandının çok kalitesiz olacağını. Sorun varsa zaten 1-2 sürüşte belli olur.

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.262
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bir sorum olacak. bir yorumda bir arkadaş bisan yol bisikletlerinin jant şeridinden şikayet etmişti . lastik patlamasının kaliteli olmayan şerit olduğunu yazmıştı . bisikletin ödemesini yaptım ama teslim alırken iyi bir şerit çektirmek gerekir mi. bilgilendirirseniz çok mutlu olurum

çok teşekkür ederim dostum
Aşağıda @Engink abinin de dediği gibi 9300lerde böyle bir sorun var,ben de 9300 kullanıyorum jant bandını değiştirdim.İsterseniz siz kullanın duruma göre hareket edin.ayrıca hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• Beğen
Tepkiler: EnginK.

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar çok teşekkür ederim. sağolun .

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bugün bisikletimi aldım. Allah herkese bu hazzı yaşatsın. lastikleri binmeden 700.25 cst xpedium lastiklerde değiştirdim . herşey çok güzel ama 10 cmlik gidon boğazı bana çok uzun geldi.onu 7 cm lik yukarı bakan bir gidon boğazıyla değiştiricem. ondan sonra tam üstüme dikilmiş gibi rahat edeceğimi düşünüyorum .
bisikletimi hazırlayan Sadettin kardeşime sevgiler .buradaysa tekrar ellerine sağlık

Dosyalar

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bugün bisikletimi aldım. Allah herkese bu hazzı yaşatsın. lastikleri binmeden 700.25 cst xpedium lastiklerde değiştirdim . herşey çok güzel ama 10 cmlik gidon boğazı bana çok uzun geldi.onu 7 cm lik yukarı bakan bir gidon boğazıyla değiştiricem. ondan sonra tam üstüme dikilmiş gibi rahat edeceğimi düşünüyorum .
bisikletimi hazırlayan Sadettin kardeşime sevgiler .buradaysa tekrar ellerine sağlık
Dostlar gidon boğazını değiştirdim çok farketti.pro lt 7cm 35 derece gidon boğazı taktık.tavsiye ederim. eskisi 10cm bplus tı

Dosyalar

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.368
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dostlar gidon boğazını değiştirdim çok farketti.pro lt 7cm 35 derece gidon boğazı taktık.tavsiye ederim. eskisi 10cm bplus tı
Öncelikle güle güle kullanın. Hevesinizi kırmak gibi olmasın isteyen istediği gibi kullanabilir elbette ama Aero bir yol bisikleti alıp rahat kullanmak adına takılan Gidon boğazını bünyem kabul etmiyor.😀 Sele boyuna bakılırsa kadro sanki size biraz büyük gibi. Kazasız belasız kullanın. İyi sürüşler.

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle güle güle kullanın. Hevesinizi kırmak gibi olmasın isteyen istediği gibi kullanabilir elbette ama Aero bir yol bisikleti alıp rahat kullanmak adına takılan Gidon boğazını bünyem kabul etmiyor.😀 Sele boyuna bakılırsa kadro sanki size biraz büyük gibi. Kazasız belasız kullanın. İyi sürüşler.
sana katılıyorum dostum. bir küçük boy olsa daha iyi olabilirdi. Ama bacak uzunluğum üst boru için yeterli olduğu için aldım. bu kadroya ve işçiliğine hastaydım. serisi devam etmediği ve bu boyda bana olabildiği için aldım. bayilerde herhangi boyda bir başka daha kalmamıştı. fiyatı da çok uygundu. mesela daha iyi özelliklere sahip olmasına rağmen fiyat olarak en yakın muadilinden 850 tl daha az ödedim.gidon boğazı evet tipsiz durdu. ama dostum bu ilk yol yarış bisikletimdi. kondisyonum veya alışkanlığım artınca düz boğaza geri döndürürüm.
güzel dileklerin için çok teşekkür ederim kardeşim . tekerine taş değmesin .sağol

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.169
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok teşekkür ederim kardeşim . çok mutlu oldum. herşey gönlünüzce olsun

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
5.884
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güle güle kullanın @Clemenza kardeşim.
Gidon boğazı konusunda diğer arkadaşa katılıyorum. Ancak dediğiniz gibi alışınca tekrar eski haline değiştirebilirsiniz.
Jant bandı konusunda birden çok modelinde duydum. Benim bisikletim de Grand Tour Eco. Aldığım zamanlarda jant şeridi şikayeti bu modelinde de çok olmuştu. Bizler alır almaz ücretsiz değiştirdik. Jant şeridini mutlaka dikkate alın. Hatta mümkünse henüz patlak görmeden bir kontrol ettirin.