İnceleme Bisan All Trail Eco Ön incelemesi

Scudo

Smhcetinkaya

Aktif Üye
Tepki
57
Arkadaşlar selam,

Yokuş çıkarken ya da sprinte kalktığınızda gidon boğazındaki vidalardan çıt çıt diye ses geliyor mu?

Tork anahtarım yok ama tüm vidaları var gücümle çaprazlama bir şekilde sıktım. Fakat yine de çıt sesi kesilmedi.
Bu ses bugün benimde başıma geldi sürerken gıcık ediyor insanı çözüm bulabildinizmi acaba?

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende bu günlerde zam gelecekmiş. bu sebepten ötürü 2021 BİSAN ALL TRAIL ECO SORA YOL BİSİKLETİ AÇIK GRİ 52 CM alarak aranıza katıldım.
jant bantını değiştireceklerini söylediler görüştüm. farklı bir şey bilmem gerekiyor mu?

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.170
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende bu günlerde zam gelecekmiş. bu sebepten ötürü 2021 BİSAN ALL TRAIL ECO SORA YOL BİSİKLETİ AÇIK GRİ 52 CM alarak aranıza katıldım.
jant bantını değiştireceklerini söylediler görüştüm. farklı bir şey bilmem gerekiyor mu?

terikler dostum. gayet güzel bisiklet. Çok iyi bir tercih olmuş . sorması ayıp fiyatı ne olmuş
gri rengi güzelmiş . guzel günlerde kullanin

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

areklim

Daimi Üye
Tepki
3.922
İsim
fuat d
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross

selamlar bende bu bisikletten almayı düşünüyorum fakat piyasada bulamıyorum nereden aldınız acaba ?

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.170
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar bende bu bisikletten almayı düşünüyorum fakat piyasada bulamıyorum nereden aldınız acaba ?
kardeşim izmir urla da erol bisiklette bordo renkli bir tane kalmıştı 52 kadro . arayıp bir sorun isterseniz. hala satılmamışsa kaçırmayın

areklim

Daimi Üye
Tepki
3.922
İsim
fuat d
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
gittigidiyor üzerinde 52 kadro gri renkte olan clarsi setli 6675lira satıcıyı bilmiyorum
(link)
Bikestore mağazasında 54 kadrosu var 6900'e
(link)
Birde sitesinde göremedim ama kadro boyları nerede yazıyor.

Geçen 5800 serisi 105 setli bisikletim için birisi 3500 vereyim dedi. Clarisli bisikletlerin 6000li fiyatları geçtiği yerde o fiyata vermek mantıklı gelmiyor, çünkü versem üzerine üst modeli ötesi dursun alt model dahi alamıyorum.

@estaba hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle. Bisikletiniz elinize ulaştığında fotoğrafını görmek isteriz.

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.170
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
gittigidiyor üzerinde 52 kadro gri renkte olan clarsi setli 6675lira satıcıyı bilmiyorum
(link)
(link)

Geçen 5800 serisi 105 setli bisikletim için birisi 3500 vereyim dedi. Clarisli bisikletlerin 6000li fiyatları geçtiği yerde o fiyata vermek mantıklı gelmiyor, çünkü versem üzerine üst modeli ötesi dursun alt model dahi alamıyorum.

@estaba hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle. Bisikletiniz elinize ulaştığında fotoğrafını görmek isteriz.
Almak isteyen kaçırmasın . nokta
(link)
(link)

dostum aman . 5800 serisi de olsa sonuçta 105 set 11 li sistem . elinden geldiğince bakımlı tut. nice yıllar mutlu eder seni

• Beğen
Tepkiler: MakRo

MAERKEK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.024
İsim
Mehmet Ali ERKEK
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Diğer

Jant bandı incedir. Eski iç lastikten kendin yaptığın daha iş yapar. Ön maşa karbon mu ?

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
terikler dostum. gayet güzel bisiklet. Çok iyi bir tercih olmuş . sorması ayıp fiyatı ne olmuş
gri rengi güzelmiş . guzel günlerde kullanin
Dostum 10000 civarına çıkacakmış. ben 6250 ye aldım.
bende bayaa bi aradım kadro bulamadım. enson zirvebisiklet te buldum. bi 52 bi 54 kalmıştı. ben 52 alınca zam gelmiş. 7500 falan yapmışlar %25 indirimleri vardı bisiklet ve aksesuarlarda.
Jant bandı incedir. Eski iç lastikten kendin yaptığın daha iş yapar. Ön maşa karbon mu ?
evet karbonmuş ama bakalım daha gelmedi.

M.Hamza.Afacan

ikcu.bisiklet
Tepki
1.170
İsim
Hamza Afacan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dostum 10000 civarına çıkacakmış. ben 6250 ye aldım.
bende bayaa bi aradım kadro bulamadım. enson zirvebisiklet te buldum. bi 52 bi 54 kalmıştı. ben 52 alınca zam gelmiş. 7500 falan yapmışlar %25 indirimleri vardı bisiklet ve aksesuarlarda.
evet karbonmuş ama bakalım daha gelmedi.
güzel günlerde kullanın dostum

• Beğen
Tepkiler: estaba ve BF Okuru

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
teşekkürler. hibrit bisikletim vardı 30 vites onunla 50 kmlere çıkınca ufaktan dirseklerim agrımaya başlıyordu kadro sanırım 1 tık büyük kalıyor gidon bogazını değiştirip yükseltilebilir aldım felan baya ugraştım koltuğu en sona alıp ayar falan yaptım ama yinede istediğim gibi olmadı. bunu tam boyuma göre aldım bakalım. Gelsin bi kurulumunu yapıp fotosunu atarım ama havalar yagmurlu bulunduğum ilçede bisikletci olan kalmamış herkes paracı o yüzden kurulum ve ayarlar için başka ilçeye gitmem gerekebilir. yada belki tam kurulu gelir sadece lastikleri takıp gidinu takmak kalabilir bakalım gelsin.

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
...bulunduğum ilçede bisikletci olan kalmamış herkes paracı o yüzden kurulum ve ayarlar için başka ilçeye gitmem gerekebilir. yada belki tam kurulu gelir sadece lastikleri takıp gidinu takmak kalabilir bakalım gelsin.
Çoğu markada kutuyu yetkili servis açmazsa ve kurulumu da o yapmazsa bisiklet garanti dışı kalıyor, ona dikkat edin. Kusurlu gelirse iade/değiştirme/düzeltme uğraştırıcı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: estaba ve MakRo

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
birde bisiklet geldikten sonra benim bi servise götürmem gerekiyor bisikleti. bisan servisi önerisi verebilir misiniz?
Soma da oturuyorum. Manisa,Balıkesir,izmir yakınları olabilir tam ortada gibi birşeyim.

areklim

Daimi Üye
Tepki
3.922
İsim
fuat d
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
eveeetttt elveda bisan eco claris merhaba g0 4 ay önce parasını verdiğimiz bisikletleri inatla üretemeyen bayiye "ver paralarını gitsin bu paraya bisiklet bulamazlar " diyen bisan yetkilerinin sözünü dinledik carraro g0 aldık ( bisan bekleyenlere sabır dilerim )

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlısı olsun güle güle kullanınız keşke araya biraz daha sıkıştırıp g2 alabilseydiniz. ama tabii insan bi yerden sonra sinir oluyor ve gözünü karartıyor. umarım huzur dolu güzel turlar yaparsınız.

• Beğen
Tepkiler: areklim

estaba

Üye
Tepki
214
İsim
Süleyman TURKAN
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet Sonunda Bu gün Bisikleti Servise götürdüm toplattırdım. Jant bantını değiştirdim. gelen gidon bantlarının yapışkanları yokmuş toplayan arkadaş öyle söyledi. pro gidon bandı sarıldı. elim deymişken Maxxis Overdrive 700X32C Telli Kevlar lastık taktık. ilk başlarde genelde kaymak asfalt ve en çok döşemeli taş yollarda gideceğim için daha önce şehir bisikletim için aldığım lastikleri taktırdım. üzerindekiler kısmetse 1 sonraki belki daha da sonraki sezona artık. şimdilik telefon, powerbank ve uygulamalar yapıp
Spd pedala geçmek olucak bakalım. Herkesin gönlüne göre olsun.

Dosyalar

Son düzenleme: