Biraz gülelim..

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
umarım sizde benim kadar eğlenirsiniz.Ayrıca beğenip beğenmediğinizide yazarsanız sevinirim.:D

DegisIk kisilerin basindan gecen komik olaylar >Bi gun anatomi pratigindeyiz. Ilk defa kadavra diseksiyonu yapicaz.Hocamiz >nasil yapicagimizi anlatiyo, deriden bahsediyor
filan.Ingilizce tiptayiz >ama herkes Turkce Ingilizce karisIk konusuyor. O sirada arkalarda duran >yabanci bir arkadas, 'How thick is the skin?' (derinin kalinligi nedir) >diye sordu. > >Hocada: Duyamadim cocuklar arkadasiniz ne sordu? dedi. >
>Yanindaki arkadas da gayet sakin 'Skin`in kalinligini soruyo.' dedi hocaya. >O da ne dedigini,hoca dahil, herkes kopunca anladi. > >************************************************* **

>Bilirsiniz, bi ara genclerde cuzdana zincir takip sarkitma modasi vardi. >Istiklal'de yururken, yanimdan bu model bi tip geciyodu ki adamin teki bombayi >patlatti: "Ne o lan? Kopegin giccina mi kacti?" > >************************************************* ** & gt;

Bir gun, belediye otobusunde giderken, belediye otobuslerinde pek sIk raslayamayacaginiz turden, cok guzel ve bakimli bir bayan,oturan bir adamin >ayagina >basti. Kadin gayet uzgun, adama "Kusura bakmayin beyfendi! Cok ozur dilerim!" dedi. Adam, bir yandan basilan ayakkabisina bakarken, kadina: >"Tamam da bacim,ayakkabinin a...na koydun!" dediginde biz zaten olay yerinde yerde surunuyorduk. > >************************************************* >

DevletTiyatrosundan bi arkadas, bi oyun icin mi ne, Akcaabat'a gitmis.Ekip >olarak sehir merkezine gelmisler. Kafalarini kaldirinca, koca bir bez afis >gormusler.. Soyle yaziyo: "Ben de sporcunun zeki, cevik ve ahlakli olanini >severim. Akcaabat Belediye Baskani" > >************************************************* **

>Kisa anlatacam; uzerine dusunmeye vaktiniz
kalsin.Bi turist kiralik jipini >parketmeye calisiyor, bir abimiz de yardim ediyo: > >"Come with the ball, come with the bal l". > >Ne diyim? > >************************************************* *

>Ya olmaz boyle bir firlamalik, dinleyin: Istiklal'in oralarda, 9-10 yaslarinda, buyuk olasilikla tinerci, iki cocukla konusuyor polis. Birisine >sordu, > >"Nerede oturuyorsun sen, evin nerede senin?". Cocuk: "Evim filan yok, orada >burada uyuyorum". Polis oburune dondu: "Peki, sen?". Ikinci cocuk: "Komsuyuz!" >
>*************************************************

>Hisarustu-Eminonu otobusu. Orta yasli bir adam bindi. Ozel halk otobusu >degil. Adam, sofore: "Biletim yok, binebilir miyim?". Sofor: "Yolculara >sor". >Adam bize dondu: "Binebilir miyim?" > >************************************************* **

>Az once is icabi Isparta'da bir musterimizi aradim. Telefonu acan kibar >bayana ilgili kisinin mail adresini sordum. Hanimefendi gayet kibarca "Bizim burada internet cekmiyor" dedi > > ************************************************* ***

>Bir arkadas anlatti. Gecenlerde Taksim'de yururken sIkisinca McDonalds'in >tuvaletine girmis. Tuvaletten sonra elini kolunu sallaya sallaya >restorandan cikarken elemanlardan biri arkasindan seslenmis: >"Bir gun yemege de bekleriz..." > >************************************************* ******

>Izmirliler bilir, toplu tasimada Kentkart uygulamasi vardir. Karta para
>yuklersiniz, otobuslerde manyetik okuyucuya tutarsiniz ve okuyucu okuduguna >dair >sinyal sesi verir. Kentkart uygulamasinin ilk yiliydi. Yasli ama cok tonton >bir teyze elinde Kentkartla otobuse bindi. Nedense karti soforun suratina >dogru >tuttu(Herhalde paso gibi gosterilecek zannetti). Sofor iki-uc saniyelik >saskinlik periyodunu atlattiktan sonra, "Biiiiip!" dedi. Teyze bi sey olmamis gibi gecip soforun arkasina oturdu. Otobusteki herkes kahkahalarla >gulerken bense soforun zekasina hayran olmustum... > > >* ************************************************ ****

>Bir gun yolda giderken kaset satan bir dukkanin caminda aynen soyle bir >yazi gormustum: "Arabalar icin cistakli muzik gelmistir." > >************************************************* *****

>Internet-cafe'de bos bilgisayar muhabbeti... >- Musteri: Acaba bosalan var mi? >- Yonetici: Bosalan yok ama ilk kalkana siz oturacaksiniz !
SAGLIK DILEKLERIMLE. ---------------------------------

Scudo

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
come with the ball... olayı süper. adam felaket ingilizce parçalamış:D :D :D

Cemowski

Daimi Üye
Tepki
105
Vay be abicim ne güzel şeyler öyle gülmekten öldüm paylaşımların için saol. Ellerine sağlık:D

• Beğen
Tepkiler: t-genc

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
@kanela

Beğenmene sevindim Valide Sultan:)

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
off cok guzeldı ellerıne saglık devamını beklıyoruz en az uc kere okudum :)
tekrar elıne saglık

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Bir arkadaşımızda yanındaki turist arkadaşına tavuk çevirme yermisin demek için "would you like to eat CHICKEN TRANSLATION" diyivermiş :D

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
@bora_jb

Buldukça ekleyeceğım.Sizlerinde bildiği varsa lütfen eklesin.İlginize teşekkür ederim.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
@mchael

Sizi neşelendirebildiysem ne mutlu bana.Teşekkür ederim.:)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
inanılmaz güldüm ya...toplu olmaları olayı daha da şenlendirdi :)
bu benim başıma gelen gerçek bir olay anlatacağım.

bir cefaye gittik. garsona içeçecekleri sorduk. cola fanta meyve suları dedi
ayne konuşa;
cobike ,o zaman ben vişne suyu alayım
garson; abla vişne suyu şeftali olarak var :):):