Bir XTC hikayesi...

Scudo

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@müjdat dede

sizinde yeni kadro ile bisikletinizin fotolarını bekliyoruz.

ali albut

Aktif Üye
Tepki
168
harika bir bisiklet yapmışsın kardeşim güle güle kullan allah kaza bela vermesin lütfü bey bu işi çok iyi biliyor şüphesiz
selamlar
ali baba

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
Hayırlı olsun İbrahim Abi.Valla 10 numara olmuş. :) İyi günlerde kazasız, belasız kullanman dileğiyle...

• Beğen

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Herşeyde bir hayır vardır. Parçaların özenle seçildiği belli. Güle güle kullanın..

• Beğen

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bisikletim üzerinde değiştirilmesinde uygun görüğünüz herhangibi parça varmı sizce arkdaşlar ?Varsa ilk aşamada hangi parçayı değiştireyim sizce ?

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
ha bide bu gidon bogazının üstündeki pullar cok göze batıyor ya onları alta al istersen tabi bi sebebi yoksa

• Beğen

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Yunus YILMAZ
Maşamı 80mm yapınca spacer lardan birini gidon boğazının altına almayı düşünüyorum o yüzden biraz uzun bıraktım

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Sele borusu,gidon ve gidon boğazını bahara doğru karbon yapmayı düşünüyorum sele borusunda 30,9 mm çapında truvativ team karbon haricinde önerebileceğiniz başka sele boruları varmı arkadaşlar ?

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Sele borusu,gidon ve gidon boğazını bahara doğru karbon yapmayı düşünüyorum sele borusunda 30,9 mm çapında truvativ team karbon haricinde önerebileceğiniz başka sele boruları varmı arkadaşlar ?

ritchey wcs karbon lar var abide biraz fiyatı yüksek öle cok bi agırlık takıntın yoksa oldugu gibi dursun derim malum kriz var:)

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@mustafa-38

Ricthey in wcs karbon modellerinde 30,9mm çapında sele borusu üretiminde yok sanırım.

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Ricthey in wcs karbon modellerinde 30,9mm çapında sele borusu üretiminde yok sanırım.

pardon abi kızma özür olsun:D

''Ritchey UD Carbon Super Logıc Single'' olacakmıs malumunuz mtb den cok anlamam o yüzden street sor onu sölerim