---Bir Canavar Doğuyor-Scott Scale 60---

Scudo

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
İşte olduğum için resimler görülemiyor fakat üzerinde bulunanlara bakınca nasıl göründüğünü tahmin edebiliyorum. Harika olmuş

• Beğen
Tepkiler: Murat YILMAZER

cihan aksoy

Hayallerini erteleme
Tepki
446
İsim
Cihan Aksoy
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok güzel olmuş sevgili kardeşim.

Artık sabırsızlıkla görmek istiyorum şahaseri.Gerçi fotoğraflar anlatıyor ama aynı şehirde birlikte pedallayacağız diye şimdiden seviniyorum.
Forumdaki birçok arkadaş benim gibi seni tanıma şansı bulabilselerdi , bisiklet sevgine ve sürüş tekniklerine bu bisiklet az bile derlerdi.
Ellerinize sağlık.Kazasız günlerde sürmeni diliyorum.Şu profesörle beni de tanıştırın artık.

(Bu arada bir daha aramadın amortisörün hava basıncını doğru hallettiniz herhalde...)

• Beğen

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Herkese çok çok teşekkür ediyorum..!

"aykut52" Dediğiniz gibi XT aynakol bencede güzel olacak,SLX aynakol uzun zamandır elimde bekliyordu ileride inşallah XT ye geçeriz(bisikletin borçları bitince inşallah:)Rubleyide kapak ve kolları kırmızı olduğu için tercih ettim,biraz uyumluluk takıntısı var bende o yüzden:(

"bikegames" Sigarayı ben değil bisikleti toplayan abimiz içiyor,keşke hiç içmese,yoksa ben yanına bile yaklaşmam:)

"sadana" Çok teşekkür ederim Ali,Allah hepimize daha iyilerini nasip etsin.

"Cihan Aksoy" Çok teşekkür ederim Cihan abi,hep birlikte araziye çıkıp pedallamak için bende sabırsızlanıyorum!
Yok Cihan abi forumdaki birçok arkadaşın yanında bizim tekniğimiz sıfır kalır,onlara haksızlık etmeyelim:) Bisiklet sevgimize laf yok tabi:)
Seni en kısa zamanda ustamızla tanıştıralım,Amortisöre göz kararı derlerya öyle hava bastık,ince ayar için yanına uğrarım en kısa zamanda,senin pompayla ince ayar yaparız.

Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin..!

Saygılar.!

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
hayırlı olsun güzel bisiklet toplamışın da yerdeki matkabın ne işe yarayacagını anlayamadım...:):)

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Gercekten guzel parcalar ve iyi bisiklet.3. fotoda birsey gozume takildi :D menude o aksam kurufasulye-pilav mi vardi :p

• Beğen

erzanaskin

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Kendi kullandığınız bir bisikleti toplama zevkide bir başka olmuştur sanırım
Güle güle kullanın

• Beğen

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
"Sporcu71" Bisikleti toplayan arkadaş ahşap maket uçak filan yapıyor hobi olarak,o yüzden matkap hep ortalarda geziyor:)

"ozzgurr" Yok o tabakta görünenler kuru pilav değil,beyaz ayçekirdeği ve fıstık içi,hiç dikkat etmemiştim uzaktan kuru pilava benziyo gerçektende:)

Saygılar..!

Murat YILMAZER

Forum Demirbaşı
Tepki
258
Gerçektende kendi bisikletini toplamak çok zevkliydi,en ufak parçasına kadar ayrılmış bisikleti ayağa kaldırmak..!

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hayırlı olsun abi.
Gerçerkten harika olmuş bisikletin.. Ayrıca parçaların seçimi çok ideal ;) Tam amaca yönelik bir yarış bisikleti olmuş..

• Beğen

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
hayırlı olsun. ben de bigalıyım fakat şuan antalyadayım. yaza inşallah çanakkaleye geleceğim specialized!ım ile. beraber pedallama dileği ile

• Beğen

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
herşey çok güzel görülüyor, oda muhteşem, bi kaç kafa arkadaşla ne keyifli sohbet ve iş çıkar o malzemelerden. hayırlı olsun

• Beğen

erkanterik

Forum Demirbaşı
Tepki
237
Bisiklet
Giant
murat bisikletin tek kelimeyle harika olmuş hayırlı olsun gülegüle kullan lastiklerde ayrıca çok yakışmış hayırını gör arkadaşım

• Beğen

Hasan ŞEN

Aktif Üye
Tepki
44
scott markasına genelde pek sıcak bakmam ama bu görüşümü bu bisiklet için söyleyemem gerek parça yönünden gerekse malzeme yöünden uyumlu bir bisiklet kazasız belasız kullanmanız dileği ile.

• Beğen