Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir bisiklet için en güzel renk

Scudo
Mat siyah üzerine mat çok koyu kırmızı ( yazılar filan) çizgiler, az olan kırmızı olsun yani ) derim. Veya siyah-beyaz ve kırmızı :)

Hayır efendim.

Merida 100-D kadro rengine bir bakın çok şık durur.

@Uğur Ali Kaplan

Hani hani hani, nerde nerde nerde....!!!!!
Kim neyi tartışıyo ?.....
Ben neden göremiyorum?
Yoksa gözümden kaçan bir durum mu var ?
Hani hani nerde nerde ?

Bugün arabalara baktığımızda genelde üç renk görüyoruz. Siyah, beyaz ve gri. Renkli araçlar iyice azaldı. Ama gelgelelim her arabaya/modele yakışan bir renk var.

Bisiklet de için böyle yaygın renkler var mı? Bir bisiklet alacağınız zaman otomatik olarak bir kaç renge mi yöneliyorsunuz yoksa araba gibi her bisiklete yakışan bir renk olduğunu mu düşünüyorsunuz?

İlk bisikletim Focus İdi. Gri renk. Yakışıyordu.
Şimdiki bisikletim KTM Turuncu siyah daha bi yakışıyor
Mesela KTM nin mavi/turkuaz rengini begenmiyorum.

Biraz göreceli. Ancak her markaya yakışan yada o renkle benimsenen bisikletler var.

Mesela TREK denince kırmızı canlanıyor.

S-works, kırmızı gövde beyaz yazılar...

Çünkü neden? Kırmızı bisikletler daha hızlı gider:)

kırmızı tabiki

Siyah çiziğini ojeyle kapatmak rahat oluyor...

Siyah - kırmızı kombinasyonu hoşuma gidiyor. Ayrıca siyahlarda çizikleri kapatmak daha kolay.

@Sashigrey

Aralara ufak beyaz ayrıntılar da koyduk mu tamamdır ?. Örneğin marka, model yazısı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: er ai
kayit disi soyluyorum ; Bianchi Celeste renginin "o deniz mavisinin" hastasiyim !

Not : Cervélo' cuyum !

Yol bisikleti için konuşuyorum, eskiden olsa ferrari kırmızısı, lamborghini sarısı, parlement mavisi felan derdim. Ama bendeki uyum takıntısı yüzünden giysilerimi de bisiklete uyumlu seçiyorum ve bu bir süre sonra sıkıcı oluyor. Rengarenk formalar giymek için benim tercihim beyaz, siyah veya antrasit olur.

Mesala şu an maviden bıktım.195166

Bisikletin türüne göre bence çok değişiyor. Şehir bisikleti veya klasik çizgiler taşıyan bir bisiklete krem kadro-parlak çelik gidon, gidon boğazı ve pedal grubu, kahverengi deri sele, elcik, çanta uyumunu seviyorum.
Sportif görünümlü bisikletlerde mat siyah kadroda lime detaylar bence hoş.

Beyaz, beyaz ve yine beyaz :D
195174195175195176

• Muhteşem
Tepkiler: cember3454
Benim bu konuda üç tercihim var
Estoril mavi ve renkli vernik atılmış şekilde
images (2).jpeg
Maestronun bisikletiydi bir zamanlarimages (3).jpeg
Ve bol sedefli koyu kırmızı ve bordo arası gene renkli vernik kullanılacak
images (5).jpegMadoneSLR8_19_24122_A_Alt4.jpgMadoneSLR8_19_24122_A_Alt5.jpeg
Ve ingiliz yarış yeşiliimages (6).jpeg
images (7).jpeg5c3ef7000de6943b17349f1f-de-rosa-protos-asi-es-la-bici-del-caja-rural-seguros-rga-2019.jpg
Hayaller böyle ama gerçekler mosso tca siyah turuncu;):hoop:

Geri