Bir arkadaşımız hayatını kaybetti diğeri ağır yaralı...

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
arkadaşlar, günaydınlar...

Gürkan Genç uluslararası kamuoyuna sesimizi duyurabilir..Gürkan arkadaşımıza mesaj gönderdim,

Bisikletforum üyesidir,kendisine mesaj atalım.. etkili olacaktır diye düşünüyorum..

Twit adresi olmayanlar,sitesinden mail gönderebilir, (link)

(link)

(link)

Scudo

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@Çağlayan

Bunlara ek olarak, twit atalım

(link)

(link)

(link)

(link)

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
kazadan kaçınmak için sakin yollar ve zamanlar kullanılmalı.ben elimden geldiğince arabaların sevmediği stabilize yolları tercih ediyorum.asfalt ana yollardan değil parelel, tali yolları seçiyorum.bu ülkede nasıl ehliyet alındığı malüm. bu trafiğin nesine güveneceksin.o zaman kaçış yolu stabilize yollar.şu an başka seçenek göremiyorum..

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
@soner kalaycıoğlu

Sayın Soner bey;
Daima başka seçenek vardır,
Kaldı ki bu durumda seçenek mücadele etmektir sinmek değil, onların istediği de zaten sizin ve bizim başka yolları tercih edip gözlerine görünmememiz..

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

Remzi YOL

Üye
Tepki
31
Bisiklet
Kron
trafikteki manyakları, piskopatları, kural tanımazları, potansiyel katilleri kınarken Lütfen hayvanlara hakaret sayılabilecek ifadeler kullanmayalım arkadaşlar.
bir de "o katilin ağzını burnunu kırarım", "halkın şu kadarı aptal , geri kalan şu kadarı benim gibi akıllı" muhabbeti komik duruyor, böyle ucuz mesajlara hiç ihtiyaç yok arkadaşlar.
bu başlık altında genç yaşta hayatını kaybeden kardeşlerimizin acısı paylaşmak, başka acılar yaşanmasın diyerek üzerimize düşen mes'uliyetler nelerdir bunun müzakeresini yapmak için bulunuyoruz.
hayat kıymetli... bunu katil ruhlu varlıklara da anlatalım inşaallah..
selametle.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Çağlayan

Lütfen Çağlayan Sen de yazmaya devam et Aynı zamanda tweet le birlikte herkes haberin ve forumun URL sini kopyalayıp haberi facebookunda üst üste 10 20 30 kez elinden geldiğince paylaşsın 1!!!!!!!!!!!

• Beğen
Tepkiler: derya çetin

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Heres facebookunda en az 10 kez paylaşsın haberi !!!!!!!!

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@derya çetin

Elinizden ne geliyorsa ister msn ister linkedlin istediğiniz yerde paylasşın tweet atın ama bütün herkese ulaşsın bu haberleer yeterki.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat çınar

murat bey ,
hepimiz bisiklet kullanıyor isek bu iki acı olay karşısında kenetlenerek pedallara basalım etkinlikler nerede orada olalım ,avrupa yakada etkinlikte olabilir ,isteklerimiz var, istanbulda daha güvenli bisiklet yolları istiyoruz, hepimizin derdi bu ...
mevcut bisiklet yollarının daha bir biçimli olması gerekiyor ,bostancı-tuzla arası bisiklet yolu kesik kesik ,kesikli olmayacak ve kavşaklarda bisiklet sürücüsüne tam emniyet sağlanacak ,gerekirse yukardan geçmesi için köprü yapılacak, insan hayatı bu ülkede ucuz çünki,

Tepki
18
Bisiklet
Ghost
Çok üzüldüm yorum bile yapamıyorum.

Yukarıda yazılan her meseja sonuna kadar katılıyorum.

Allah rahmet eylesin..

• Beğen
Tepkiler: derya çetin

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
ölen kardeşlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum :( çok üzüldüm, çok :( Ankara'da da etkinlik olursa kesin katılacağım. link bilen varsa ltf paylaşır mısınız burada da.

Murat cinar

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Atala
Ben geleceğim zaten kudret abii yanlız bu yaratıklar vay efendim yolu kapadınız yok bilmem ne yaptınız felan diye bize sataşacakdır bunlar böyle tipler çünkü.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat çınar

dostum murat ,,
yolu kapatmak tabi biraz aşırı olur ama zati bisiklet yolu var orada o yolu kapatacağız sonra sağda araç var ise polisi arayacağız ,polis gelene kadar bekleyeceğiz, o araç bisiklet yolundan çekilecek, hareket amacına ulaşmalı ,ama asla şiddet yok ,demokratik hakkımız var, bu hakda bisiklet yolu üzerinde araç olmayacak ve video artı resimler çekilecek, kazanın olduğu yere kadar ,araç olup olmadığına bakacağız ,özellikle bisiklet yolu üzerinde, ve yayaları uyaracağız, bisiklet yolu üzerinde mangal yapan olabilir, ama kibarca ikaz edeceğiz zati epey kalabalık olacak öyle zannediyorum ,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
birazdan çıkacağım olay mahalline bakacağım bir iki resim atarım..

Murat cinar

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Atala
İnşallah abi bu ülkede bir taksici ve polis öldüğünde yollar kapatılıyorsa aslında bizde yapmalıyız belki birşeyler biraz'da olsa girer bazı beyinlere.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe

olay yerine gittim, sadece teker izleri duruyor.
evet bu pazar saat 16.00 da caddebostan belturda olacağız..