Bioder ve Bioxcin Hakkında Bilgisi Olan...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Merhaba Arkadaşlar,

Bioder ve Bioxcin hakkında bilgisi olanlar benimle paylaşırsa sevinirim.

Sevgiler...

Scudo

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Ben bioxin kullanıyorum memnunum,tamamen bitkisel karışımlardan yapılmış bi ürün,

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

nazz

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bende hem bioxin hem bioder kullanıyorum,memnunum,
fakat bioxin in bir müddet sonra etkisinin azaldığı söyleniyor.

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
bu konuda gerçekten bilgisi ,daha dogrusu tecrübesi olan yok mu aramızda???? bioxcin...vichy amınexil sp 94.......hangisi iyidir???? sonuçları nasıl olmuştur???gözle görülür bi etki yaratmışmıdır????ucuza nerden temin edilir???vb.....??

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
gerçekten konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa bende çok mutlu olucam:) bu konuda geleceği parlak birisi olarak özellikle kullanıcılar yorum yaparsa ciddi şekilde mutluolcam:)

N

nomercy

Misafir
merhaba,

Ben eczacıyım ve doğal olarak bu ürünler hakkında bilgi sahibiyim.Aslında ürünlerin kendi web sitelerinde -kafanıza takılan- her türlü sorunuza karşı yanıt bulabilirsiniz.

(link)

Yalnız hatırlatmamda fayda var bu ürünler uzun vadelidir.Hemen bir mucize beklememeniz gerekir.

Not:Bioxcin e ait siteyi de (eğer varsa) en kısa sürede buraya yazmaya çalışacağım.

N

nomercy

Misafir
Tekrardan merhaba,

(link) mış...

Bu arada saç dökülmesinde etkili olan birçok faktör olduğundan,dökülme nedeninin bir doktor tarafından tespit edilip tedaviye o şekilde başlanmasının daha mantıklı olduğunu hatırlatmak isterim.

Tepki
19
ben bioxin'in şampuanını kullanıyorum, bende kepeğe iyi geldi, ama saç dökülmesine ne kadar faydası oldu pek bilemiyorum. bioxin ampul de kullandım. belki dökülmeyi yavaşlatmış olabilir. uzun vade de durdurabilir. saçınız yeni dökülmeye başladıysa faydasını görebilirsiniz. ancak döküldüyse mucize beklemeyin derim. saçınız genetik olarak dökülecekse mutlaka dökülür.