Bin Liraya Şehir Bisikleti Tavsiyesi

Scudo

eren cerciz

Aktif Üye
Tepki
266
Bisiklet
KTM
@mrjoney1str
Kusura bakma, anca cevap yazıyorum. Kron için 1000 tl fazla. Ben geçen sene o fiyata aldım ama daha sonra çok daha ucuza 750 - 850 fiyatına alanlarla da tanıştım. Carraro Sportive 224 de güzel bisiklet. Fiyat olarak hangisini uyguna bulursan al derim. Ben Carraro kullanmadım, ama kullananların da olumlu yorumları duydum. Kron'a gelirsek, lastikleri dışında hiçbir sorun yaşamadım. 2 bin km'yi geçince lastikleri değiştirdim.

talha55

Üye
Tepki
54
İsim
Talha Çakır
Bisiklet
Bianchi
@mrjoney1str 327 daha pahalı liste fiyatı olarak. Baktığınız sitede eğer tam tersi bir durum varsa o satıcının yaptığı indirimle alakalı fakat liste fiyatı 327'nin 18 lira daha fazla :) Farka gelirsek
225: hidrolik fren + amasörlü maşa + altus değiştirici
327: v fren + sabit maşa + acera değiştirici

Şu durumda benim gözümde 225 önde. Bu arada ben de altus kullanıyorum ayarları yapıldığı taktirde ve zincir de bakımlıysa (temiz ve yağlanmış) vites geçişleri sorunsuz ve akıcı. Acera ile aralarında hissedilebilir fark olmadığı kanaatindeyim. Nitekim bir xt ile kıyaslamıyoruz bir tık öndeki modelle kıyaslıyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: mrjoney1str
Tepki
8
@talha55

ilkdefa böyle kaliteli bisiklet alıyorum boşa paranın gitmesinide istemiyorum aynı fiyat 225 mi alsam 327 mi karar vermedim bir türlü

Oflaz213

Üye
Tepki
2
İsim
ŞAHALP
Bisiklet
Bianchi
Sedona 410 a bak hocam. Çağlar bey siz kullaniyomusunuz 410/u ben alacağım 1 ay içinde bilgi edinmek istiyorum

Oflaz213

Üye
Tepki
2
İsim
ŞAHALP
Bisiklet
Bianchi
Hangisi hosunuza giderse onu alin carraro ile donanım olarak pek fark yok sanırım ama. Carraroyu pazarlıkla 250;300 daha ucuza alırsınız diye umuyorum ben de carraro dusunuyordum da kadroyu sevmedim yakışıklı gelmedi bana pek. Binerken bi heves etmesi sevmesi lazım insanın . o yüzden hangisi hosunuza gidiyorsa onu alin

Tepki
84
İsim
Çağlar
Bisiklet
Sedona
@mrjoney1str hocam ben sedona 710 kullanıyorum. Forumda 410 u kullanan arkadaşların incelemeleri var güzel şeyler Söylüyorlar bisiklet 410 hakkında.