Bİm Çelİk termos

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@ebubekir sözbir ; kere gelmiş bitmiş yaw,bi diğeri yoğun talep var diye başka şubelerden istemiş vs. o da bitmiş.
ben nasıl kaçırdım bunu yaa,

Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Sinan Ş

İkamet Ettiğiniz İl-İlçe'de başka Bim varsa ücra yerlerde oralarda kesin vardır.Eski oturduğumuz ilçede 15'den fazla Bim vardı Kaçırmak İmkansızdı böyle şeyleri:D

• Beğen
Tepkiler: Ali Ç.

nuri kılıçkaya

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Merida
ben de bugün aldım son bir tane kalmış.. eve gelip denedim sıcak suyu muhafaza etme süresi güzel .
tek sorun termos kapağı ve bardağı plastik ve sıcak su ile temas edince çok kötü bir koku olusturdu.
belki ilk kullanım diye olmuştur..

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
en ucuz matara 20 tl bide termik olanlar 30 tl ki bendede var termik
en ucuz mataradan daha etkili
iki suluk kafesim var matarayı yolda su içmek için bu termosuda ya soğuk su yada çay kullanırım için kısa turlar için güzel olur
çinden aldığım genişliği ayarlanabilir kafes var ona takıyorum zorlanmadan
kadrosu küçük olanlarda sıkıntı çıkabilir 16" gibi

Demir C.

Aktif Üye
Tepki
18
Bu tür termoslar sıcak su koyunca el yakıyor.
Bunda o var mı?

Ahmet.T

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
Bende aldım bugün Boyutları haricinde çok güzel, ısı yalıtımı çok iyi seviyede kısa turlarda fazlasıyla yeter diye düşünüyorum saat 3 civarı doldurduğum soğuk su hala içilecek derecede soğuk duruyor. Tabi güneş altında daha çabuk ısınacaktır.

Ahmet.T

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@Demir Ceyhan

Isı yalıtımı olduğu için içindeki ısıyı dışından hissedemezsiniz el yakacak seviyede olmaz asla.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Sinan Ş

Sinan bey 1 milyoncu diye tabir edilen yerlerde var.kaliteside fena değil oralara bakın kesin vardır.

Engin Öz

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Merida
bence uğraşmaya değmez. Hayat su 750 ml lik çıkartmış piyasaya ve şişesi tam benım suluk ebadında... Akşamdan atarım buzluğa 3/4 dolu halde sabah ustunu sıcakla ılıştır çık yola.... en az 3 saat sürer o suyun eriyip bitmesi.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
şu an çay katıp içiyorum el yakma durumu yokki ısı hiç yok dış kısımda üstteki musluk yeri naylon olduğundan sıcak şeylerde naylon kokusu yakınlaştırırsanız gelir ama çaya sinmiyor bu koku

Ahmet.T

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@alperK

Az önce su kaynatıp kaynadığı anda içine koydum ve yaklaşık 10 dk geçti dış metalinde bırakın el yakmayı herhangi bir sıcaklık belirtisi yok oda ısısında.
Sizin aldığınız normal mataradır ısı izolasyonu yoktur. Benim aldığım termosta iç içe geçmiş iki hazne arasında vakumlanmış bölüm var. Bu da ısı izolasyonu sağlıyor. unutulmamalıdır ki ısı iletimi katıdan gaza doğru sıralamada azalır. Bu sayede içindeki ısı ile dışarıdaki ısı birbirinden büyük ölçüde yalıtılır.