Bianchi'de hangi modeli kullanıyorsunuz?

Scudo

oz78tr

Üye
Tepki
10
1 hafta once ESPRIT aldım,
cok memnunum vitesler harika tam bir şehirli led farda aldım,

Samet Ayhan

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Bianchi
Bianchi Sauk
çok güzel ve çok rahat bir bisiklet...

Tepki
2
wolf :) 2004-2005 gibi almıştım ondan öncede aynısı vardı ama araba çarpınca aynı adamlar aynısından aldılar hala kullanıyorum .

haldun989

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Haldun SAYI
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Önceden Aspid SF vardı bende de gerçekten güzeldi.. Dış lastikleri erimemişti neyden yaptılarsa... Çünkü Bisan İhlas da kullandım dış lastik erime hızı çok yüksekti :D Çocukluk işte sürekli arkayı kaydıra kaydıra ;) Sonra elden çıkardım mecburen... Hala aklımda keşke vermeseydim diye :(

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
1999 yılındaydı yanlış hatırlamıyorsam,
Bir Bianchi'm olmuştu,çamurluklu dinamo ışıklı falan. Adını hatırlayamıyorum leopard da olabilir wolf da olabilir... Ama 2003 ten bu yana wolf lara bakıyorum amortisör lü... benim kinde amortisör falan yoktu...

Neyse, dedem kullanmıyorsa geri alıp kadroyu boyayıp işe yaramayan parçalarını değiştirip vs. gene bir bisiklet haline getiricem...

ERTAN ÖZ

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Merida
sauk kullanıyorum tavsiye ederim..

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Eşime 99 yılında hediye aldığım bianchi uno'yu yeni kullanmaya başladım.Üzerinde 98 tour de france şampiyonu çıkartması bile var:)Yıllarca yazlıkta ters bir şekilde duruyordu garibim.Toplam 50 km. bile yapmamıştır.Durmaktan çatlamış dış lastikleri değiştirdim ve ufak ufak ısınma turlarına başladım çengelköy civarlarında.