Bianchi speed'den rockrider 500'e geçiş

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@caesar Bende aksiyon kamerası almayı planlıyordum abi tavsiye ettiğiniz uygun fiyatlı kamera varmı bide bu videoda sanki kamera sele borusu hizasında gibi nasıl bir aparatla orda duruyor o kamera ? :)

Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Bende bugün aldım aksiyon kamerası :) Almada önce biraz araştırdım. Bilindiği üzere Gopro bu işte en iyisi. Fakat fiyatlar yüksek geldi bana. Daha uygun bir şeyler ararken bir hafta sonra bu ürünü buldum (link)
Bir iki dakikalık video çektim. Kalite olarak gayet güzel. 170 derecelik geniş bir alanı çekebiliyor. Sarsıntıda bazen sıkıntı çıkıyor ama. Daha yeni aldığım için tam test edemedim. İçinden bir sürü aparat çıktı :) Normalde 70-80 liraya alacağınız bir çok malzeme bedava geliyor :) Kameranın ve malzemelerin fotoğraflarını atabilirim istersen.

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@caesar O... iyiymiş 1.000 Tlden 400 Tl'ye düşmüş fiyatı ama videoyu neden o kadar kısa çekio kayıt yerini hafıza kartına mı ayarlamadınız acaba? Resimlerini atarsanız sevinirim teeşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: caesar

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Ben denemek amaçlı o kadar kısa çektim :) yoksa hafıza dolana kadar çekiyor .. Fotoğraflar geliyor birazdan.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Teşekkür ederim @İbrahim Yazıcıoğlu. Şimdi senin gönderdiğin linke baktım. Hp olması tek avantajı gibi geldi bana. İllaki Hp kalitesi vardır ama benim için bu kamera daha uygun. Ayrıca hp de 142 derece açı varken bu kamerada 170. Zoom özellikleri farklı. Bendeki kamera 10x zoom yapıyor. Hp 4x yapıyor. Sonra uzaktan kumanda var bende. Gerçekten çok havalı kumanda :) Ağırlık farkı var. Bendeki 110 gram daha hafif. farklar uzar gider. Zaten özellikleri karşılaştırınca görülüyor hepsi kardeşim.

Bu arada dipnot olarak belirtmek isterim, video kaydederken ses çok net gelmiyor. Onun için harici mikrofon alacağım mutlaka.

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@caesar
İyi ki Next'i almışsınız ozaman .:) Size son bir sorum olacak.Zincirin kadroya çarpmaması için Rockrider 6.3'e nasıl bir kadro koruyucu bulabilirim ? (link) kadronun kalınlığına baksana abi :D

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Rica ederim. Bu arada bisiklet muhteşem görünüyor. Güle güle kullan, hayırlı olsun.

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@caesar
Çok teşekkür ederim abi çok sağol :) Bugün fotoslarını çekip paylaşacağım :D

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Fotoğrafları bekliyorum. . :) bir de performans hakkında kısa bir bilgi verirsen çok iyi olur kardeşim.