bianchi SLR 900

ergün yurt

Daimi Üye
Tepki
358
@exit34

bence iyi düşün derim o paraya scott yol bisiklerinden alabilirsin belki alt model olabilir ama her şartta bianchi den iyidir erdoğanlar bisiklete sor ve iyi araştır

Scudo

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@111191

Aynı parçaları içeren bir Salcano (Erdoğanlar bisiklette) çok daha ucuza gelir. Bianchi bu sene %30-40 zam yaptı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
servis olanakları vs. bianchinin daha yaygın. alivio vites; altus, acera, tourney gibi viteslerden daha iyi. salcanolarda genelde tx tz faln var üst modellere lafım yok full deore ama onlar da beni aşar. peak ve rain arasında kalmıştım disk freni olmadıgı için ve alivio vitesli oldugundan ayrıca görünüşü(özel örüm jantlar vs.) rengi daha güzel oldugundan peak diyorum. fiyat konuşunda banada çok geldi ama salcanoların üst seviye bisikletlerinde sadece iyi donanımlar var ve hafifllerde. bu konuda salcano iyi ama ben yine de peak diyorum. bilen birinin görüşleri ve herkesin olumlu olumsuz yorumlarını bekliyorum. hayırlı forumlar.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bianchi Peak: 828 lira
Salcanoya baktınız mı? Bu ürün: 755 lira. Hemde Sram hidrolik diskli.
(link)

Aliviolu Bianchi 828 lira iken Deore setli Salcanoya 136 lira dah verip sahip olabiliyorsunuz.
Deoreli Salcano ise: 964 lira
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
disk istemiyorum ve o kadar para veriyosam bi görünüşü de olmalı. gerçi maskeyle bi yere kadar ama özel seriden bi bisiklet kötü değil. bianchi peak için yorum yazarsanız sevinirim. kafama yatan model bu. eksileri artıları neler onu bilmek istiyorum.

nahsen deniz yaşar

Aktif Üye
Tepki
41
Ben bianchi slr 900 aldım.Forumdan okuduğum pek çok anti bianchi taraftarı defalarca fikrimi değiştirdi ancak yol bisikleti fiyatların arasındaki uçurumu görünce fazla bir tercih şansım kalmadı.Ben 1300 e aldım aynı sora donanım scott markada 1800 tl idi.İyisinden alıcam desen 2000 eurodan aşşa bisiklet yok.Fiyatlar aynı ancak ürün kalitesi açısından ürün seçme şansım olsa bende başka bir marka alırdım ancak bu fiyatlarla sadece mecbur kalınabiliyor.Gittiği yere kadar artık :) Buradaki 2000 euroluk bisikletler amerikada 1000 dolar.İnsanın içi gidiyor...

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@111191

Tamam. Sanırım sizin istediğiniz şu; Bianchi Peak harika biri bisiklet, hele o görünüşü insanı derinden etkiliyor. Fiyatı hariç oldukça iyi bir bisklet.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Süleyman Uzunköprü

fiyatından başka kötü bir yanı varmı diyorum.. başka markaların benzer fiyattaki modelleriyle karşılaştırma değil. kendince iyi veya kötü yanlarını soruyorum sadece

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
@111191

Kötü yönü pahalı ve ağır olması yetmiyor mu? Eğer bunlar haricinde bir şey soruyorsanız, kilitli maşası, alivio 24 vites grubuyla göz dolduran, yakışıklı bir bisiklet.

Tepki
32
yani şimdi neyde anlaştık?

SLR 900 alınır mı?(ben peşin 1100 liraya buldum) yoksa SLR200 yeterlimi uzun süreden sonra yeniden başlayacak, mesela benim gibi arkadaşlar için? :)

ne diyorsunuz?

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@Mehmet Atalay

benimde maddi planlarım bozuldu. modeli 2 ye indirgemiştim . hatta cannondale caa 9 triple tiagra ya karar vermiştim ama maalesef olmıcak gibi :( daha ucuz bişelere bakmam lazım...

bianchi nin Ankara genel müdürlüğü ile konuştum. slr 900 modelinin olmadığını söylediler. (kendileride bilmiyolar ne nedir ne değildir. Sitesinizi biraz güncelleyin, bilgiler güncel değil, doğru düzgün hiç bişe bulamıyoruz sitede dedim yok güncel dediler.Türk psikolojisi..)

Bianchi nin sitesine baktıktan sona bi tarafım uzak dur diyor, diğer tararaftan maddiyat öne çıkınca başka bir alternatif nası olur ne olur düşünüyorum..

Birde, bu slr 900 nerede satılır? şaka gibi satan yeri bulamıyorum ve slr 200 de kayseri ve sinop şubemi sivas şubemi nerde varmış mış mış mış....

zeyfer mir

Aktif Üye
Tepki
23
kayseri de 1 bisikletçide bianchi ler SLR(900-1050-1000) var.
birinde 3 tane salcano var XRS(200-500)
ikisinde de ümit race bike var (ki bunlardan birisi bu ümite 800tl istiyor)
başkada yok, hepsi bu.ben kaç zamandır arıyorum.
zaten kask,ayakkabı falan hiç yok...