Bianchi RCX 222

gurer

Üye
Kayıt
25 Ocak 2005
Mesaj
12
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,
Bundan 3 sene önce öğrenciyken Bianchi RCX 222 model bisiklet aldım, gerçekten çok memnun kaldım arazi koşullarında ve kısa mesafeli duz yollarda performansı çok iyiydi. Bianchi'nin web sitesine baktığımda artık bu modelin üretilmediğini gördüm. Şimdi bisikletim yazlıkta ve Istanbul'da kendime buna eşdeğer bir bisiklet almak istiyorum bu sitedeki topluluğun gezilerine katılmak için. Bana önerebileceğiniz bir marka ve model var mıdır.
Şimdiden teşekkür ediyorum.
Gürer Güncan
 
Scudo
T

Tuğrul

Misafir
Sevgili dostum senin bisikletin hakkında bir döküman bulamadım.
eğer biskletin hakkında biraz daha bilgi verebilirsen yadabir resmini ,sana daha çok yardımcı olabilirim
Ama benim sana tavsiyem tek amortisörlü bir bisiklet (hardtail) olur.bisiklete ayırdığın bütçe çerçevesinde sana yardımcı olmaya çalışırım.

Selamlar
 

gurer

Üye
Kayıt
25 Ocak 2005
Mesaj
12
Tepki
0
Merhaba Tuğrul bey,
Bisikletim aynen dediğiniz gibi tek amörtisörlü 1.80 boyumu rahatlıkla tolore edebilecek v brake fren sistemli bir yetişkin dağ bisikleti. Jant ölçüsü 26". Bisikletimin bir resmi elimde yok ancak Bianchinin sayfasından bir link vererek size benzer bir resim gösterebilirim. (link)
Anladığım akdarıyla bu bisiklet de bir yetişkin bisikleti ancak ben bunun gidonunu benimkine göre daha eğimli buldum. Benim bisikletimin gidonu daha düzdü.
Şimdi bana diyebilirsiniz ki zaten linki bulumuşsun o zaman bu konuad neden yardım istiyorsun, kendimi bu konuda çok bilinçli hissetmediğim için sizden grubumuzun hem şehirdeki hem de arazideki turlarına katılabilmem için bir bisiklet tavsiyesi rica ediyorum. Bisiklete ayırdığım bütçe 550 milyon civarında bir rakamdır taksitli olursa sanırım biraz daha yükselebilirim.
İlginiz için çok teşekkür ederim.
 
T

Tuğrul

Misafir
Gürer Bey,
eğer sorun gidonda ise çok rahatlıkla değiştirebilir.
Yok eğer ben yeni bir bisiklet alacağım diyorsanız;söylediğiniz bütceye en uygun bisikletler salcano da var.
Trek 3900 ü de tavsiye ederim (390 Euro)

eğer İstanbuldaysanız Gürsel Abi(Türkiyede bisikletçiliğin duayenlerindendir) Seve seve yardımcı olacaktır.Bütçeyi ve beklentilerini söyle gerisine karışma:)

Telefonu ve irtibat adresini :
(link) dan bulabilirsin.

eğer soracak başka şeyler de varsa msn adresim:

tugrulmutlu@msn.com

çekinmeden sorabilirsin.

Selamlar