1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

bianchi granada

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde Genar Batur tarafından 24 Mart 2007 tarihinde paylaşıldı.

1. Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Sponsorlu arkadaslar biraz gülünç gelebilir ama sormaddan edemicem. neyse belki bilmiyorsunuzdur ama bianchi yeni modellerini acıkladı ve en azından benim beklediğimden daha iyi birkaç bisiklet çıkartmış gibi gözüküyor.bunların arasından bianchi granada güzel gözüküyor fiyatını gözönüne almadan değerlendirirseniz sevinirim bana alınmaz gibi geliyor ama yinede bir sorayım dedim.cevabınız için şimdiden teşekkürler ve iyi forumlar

2. Özgür! Forum Bağımlısı

dediğin gibi fiyatı göz önüne almazsak
    kadrosu kötü
    frenleride orta
    maşa hakkında bi bilgim yok ama diğer parçalar iyi gibi

3. Fatih Buzgan Forum Bağımlısı

Ford Granada iyiydi, genişti fakat Bianchi Granada, fiyatını gözardı etsek bile ancak giriş seviyesi sayılabilecek bir bisiklet.
    Fiyatını gözönüne alınca, yorum yapmak bile istemiyorum.