Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

bianchi ares

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

ayenoça

Üye
Tepki
0
Merhaba,bianchi ares modeli hakkında bilgi verebilirmisiniz,şehir içi kullanım için istiyorum ,kullanışlımıdır binen arkadaşlar tavsiye edermi?

Scudo
Şahsen kesinlikle tavsiye etmiyorum.Kron ları araştırın.
Alacağınız bisiklet hardtail (önden tek amortisörlü)olsun

Selamlar

Ben olsam yakınından bile geçmem..
Ama ille de ön-arka amortisör olsun diyorsanız Kron Kujo veya Salcano NG 30 olabilir..Bunlar en azından biraz daha hafif ve iyi donanımlı..

benim arkadaşım da ares aldı.kendisi memnun fakat kalitesi tartışılır

bende ares kulandım.hale duruyo ama ben şu aralar deşitrirmeyi düşünüyorum.açık konuşulursa hiç yararı yok zararıda yok ama verdigin paraya yazık ve agır

ağır bir bisiklet.kaldırımlardan atlarken yumuşak inişler yapamıyorsun.Kütük gibi bir şey...

hep söylüyor arkadaşlar... bende aynı şeyi söyleyeceğim

aresin fiyatı sanırım 404 ytl... bak şimdi Sedona Borla ya yeni zam geldi biraz fiyat farkı olmuş 380 YTL idi

ares 18 - 19 kilo borla 12-13 kg arası... şimdi sen yolda çelik mi taşımak istersin yoksa gerçekten bisiklete binmek mi istersin...

maşaya gelince ne amortisör(yay) bir işe yarar ne de vites takımı... baktığım kadarıyla o kadar kaliteli bir vites takımı da yok (shimano ama)...

Sedona Borla tek geçerim bu fiyat aralığında... hatta biraz daha paran varsa git sd 771 711 al...

Arkadaşlar ,
mesajı yazan arkadaş şöyle bir uğramış.21 Nisan 2006 da açmış konuyu.
Toplam 1 mesajı var.

Onun için kapatıyorum.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Back