Beyşehir-Pamukkale-İzmir

Hkaraca42

Üye
Tepki
91
İsim
Hüseyin Karaca
Bisiklet
Carraro
Herkese merhaba. Bisikletimi aldım ve uzun süredir aklımda olan bisiklet turunu gerçekleştirmeye çok yakınım.
2. El aldığım Carraro Sportive 224 ile yapacağım yolculuğu. Konya'da YK Bisiklet sağolsun hem uzun yol konusunda bilgiler verdi, hemde uzun yolda lazım gelen malzemelerin montajını yaptı. Bisikleti Konya dan Beyşehir'e getirme sıkıntımıda "Biz gerekli olan bakımı yaptıktan sonra size kargolarız siz merak etmeyin" diyerek icimi rahatlattilar.

Turu şu şekilde planladım;

1.Gün Beyşehir-Yalvaç (91 km)
2.Gün Yalvaç-Dinar (115 km)
3.Gün Dinar-Pamukkale (110 km)
4.Gün Pamukkale-Salihli (120 km)
5.Gün Salihli-İzmir (95 km)

Bu yolu iyi bilenler, önerisi olanlardan da yardım bekliyorum.
Güzergahta bulunan arkadaşlar ile görüşmek tanışmak isterim. Eğer bu turun herhangi bir noktasında katılmak isteyen olursada beni ayrı bi keyiflendirir.
Herkese iyi geceler :)

Scudo
Tepki
0
İsim
İlker Arslan
Bisiklet
Claud Butler
Merhaba Hüseyin, öncelikle yeni bisikletin hayırlı olsun, inşallah en güzel günlerde kullanırsın kazasız belasız.
Tura hangi tarihte çıkmayı düşünüyorsun ?
3. gün Dinar - Pamukkale etabından itibaren sana katılabilirim tarihlerimiz uyuşursa...

memetdg

Üye
Tepki
3
İsim
mehmet
Bisiklet
Diğer
5 agustosta denizliden bodruma pedallamayi hedefliyorum yol arkadasi olursa mukemmel olur ve herkese duyrulur

Hkaraca42

Üye
Tepki
91
İsim
Hüseyin Karaca
Bisiklet
Carraro
Herkese merhaba. Tura başlamanın henüz 70.km sinde telefonum arizalandi. Kendi kendine kapanip açılma ve sonrasinda hic acilmama, sadece sarja bağlıyken acilma gibi bi problemi var.
Turu yarin inşallah bitiriyorum. Salihli degil Aydin yoluna dönüş yaptim. Aksam 7 gibi Nazillideydim. Uyku tutumamasi sebebiyle yola ciktim yeniden. Şu an Aydın'da konakliyorum. Keşke daha omce bakmak aklima gelseydi. Suan 115 km gibi bi yolum kaldi.
Fazla fotograf cekemedim ama mola verdiğim yerlerde ve pamukkalede essiz guzellikleri cekebildim :) Keske daha once kullansaydim bisikleti. Keske daha once ciksaydim bu tarz turlara :) Cadirda konaklamalara dahi alistim. Gerçekten cok zevkli.
Telefonsuz yolculuk yapmak gercekten cok sorumsuzca bi davranis oldugunu kabul ediyorum hemde benim gibi 20li yaslardaki insanlar icin fakat bi hedefim vardi ve basarmaya cok yakinimIzmire varinca telefonu garantiye verecegim. Annem babami her durdugum yerde sarja takarak ariyor bilgilendiriyorum ama onlarda cok tedirgin. Insallah yarin bitiricem bu turu.
İzmir istanbul yapacak olan ?? :)))

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Enes Şahbaz