Beylikdüzü

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
28-30km/h ortalamalı turlar yapabilecek seviyede olanlar bana ulaşabilir. Beylikdüzünden hareketle ekip olarak kendi aramızda turlar düzenliyoruz.

Scudo

imamyakali

İmamyaka= Hakim yaka da denilen bir yaka çeşidi.
Tepki
327
İsim
Bilal
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Beylikdüzü-Esenyurt bölgesi lütfen dikkat. Dün 10 gün önce satın aldığım Mosso Legarda marka bisikletim Marmarapark avm kapalı otoparkından şifreli kilidi kesilerek güvenliğin burnunun dibinden çalındı. Lütfen her nerede olursanız olun güvenip bırakmayın bisikletlerinizi. Çalan kişinin fotoğrafı ve bisikletin katalog fotoğrafı ekli dosyalarda. Lütfen siz de dikkatli olun ve olur da görürseniz lütfen haberdar edin beni.

Dosyalar

Metesiket

Üye
Tepki
39
İsim
Mete Katipoğlu
Başlangıç
1982—83
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selam ben geldim bakalım neler olacak. Motorsiklet kullanıcısiyim iki teker olan herşeyi severim. Bir yol bisikleti aldım normalde hep dağ bisikleti alıp caddede onu kullanırdım. İnce tekerlekleri olan bisikletten bı uzak durdum fakat eğimli gidonu beni hep çekti. O gidonu alıp dağ bisikletine Monte etmek istiyordum. Neyse ki sonunda başlangıç seviyesi bir yol bisikleti aldım. (Carraro aero 022 ) şimdilik pek uzaklara gidemiyorum Beylikdüzü çevresinde dolanıyorum. Kondisyonum artığında uzun yollar yapmak istiyorum. Sizlerden gelecek tavsiyeleri almak isterdim.
Beylikdüzü-Esenyurt bölgesi lütfen dikkat. Dün 10 gün önce satın aldığım Mosso Legarda marka bisikletim Marmarapark avm kapalı otoparkından şifreli kilidi kesilerek güvenliğin burnunun dibinden çalındı. Lütfen her nerede olursanız olun güvenip bırakmayın bisikletlerinizi. Çalan kişinin fotoğrafı ve bisikletin katalog fotoğrafı ekli dosyalarda. Lütfen siz de dikkatli olun ve olur da görürseniz lütfen haberdar edin beni.
Cok üzüldüm. Bende zamanında spora giderdim jatomi vardı. Bisikleti asansör yanında demir boruya bağlardım ama hep aklım kalırdı. Bisklet kilidini video izledim kerpetenle 10 Saniye de kesiyorlar. Biskletti ulaşım aracı olarak değil bir cüzdan bir saat gibi mi taşıyacağız.

• Beğen
Tepkiler: imamyakali

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
5.909
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok üzüldüm kardeşim. Umarım en kısa sürede bu oksijen israfı yaratık yakalanır, sizde bisikletinize sapasağlam kavuşursunuz. :(

• Beğen

imamyakali

Tepki
327
İsim
Bilal
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok üzüldüm kardeşim. Umarım en kısa sürede bu oksijen israfı yaratık yakalanır, sizde bisikletinize sapasağlam kavuşursunuz. :(
İnşallah ama pek umudum yok açıkçası. Karakol filan gerekli işlemleri yaptım ama bakalım, inşallah çıkar birşey.
Selam ben geldim bakalım neler olacak. Motorsiklet kullanıcısiyim iki teker olan herşeyi severim. Bir yol bisikleti aldım normalde hep dağ bisikleti alıp caddede onu kullanırdım. İnce tekerlekleri olan bisikletten bı uzak durdum fakat eğimli gidonu beni hep çekti. O gidonu alıp dağ bisikletine Monte etmek istiyordum. Neyse ki sonunda başlangıç seviyesi bir yol bisikleti aldım. (Carraro aero 022 ) şimdilik pek uzaklara gidemiyorum Beylikdüzü çevresinde dolanıyorum. Kondisyonum artığında uzun yollar yapmak istiyorum. Sizlerden gelecek tavsiyeleri almak isterdim.

Cok üzüldüm. Bende zamanında spora giderdim jatomi vardı. Bisikleti asansör yanında demir boruya bağlardım ama hep aklım kalırdı. Bisklet kilidini video izledim kerpetenle 10 Saniye de kesiyorlar. Biskletti ulaşım aracı olarak değil bir cüzdan bir saat gibi mi taşıyacağız.
Ona müsade etmiyorlar avmde. Misade etseler zaten orada çalışıyorum çalıştığım mağazanın arka koridoruna bağlar işime bakarım. Güvenlik diye koymuşlar 3-5 avel, ağızlarını ayırıp sağı solu izliyorlar akşama kadar. Benden tavsiye, özellikle bu bölgede kimsenin bisikletini göznün önünden ayırmaması. Allah kimseye yaşatmasın. Maddi kaybı umrumda değil, canımızı malımızı kimlere emanet ettiğimizi görmek ürpertti beni.

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun, trafikteki duyarsızlık yetmiyor bunun yanında böyle korkularda yaşatıyorlar insana. Maalesef ülkemizde bisiklete tereddütsüz şekilde binemiyoruz. Umarım yakalanmıştır..

• Beğen

imamyakali

Tepki
327
İsim
Bilal
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok geçmiş olsun, trafikteki duyarsızlık yetmiyor bunun yanında böyle korkularda yaşatıyorlar insana. Maalesef ülkemizde bisiklete tereddütsüz şekilde binemiyoruz. Umarım yakalanmıştır..
Malesef, yakalanmadı henüz. Trafikte ticari sürücüler dışında problem yaşatmıyorlar Beylikdüzünde. O konuda biraz şanslıyız burada. Bisiklet sürücüsünün işi ciddiye aldığını görünce karşı taraf biraz daha dikkatli oluyor burada. Umarım her yerde aynı anlayış hakim olur.
O bölgede bisikletin üstündeyken bile çalabilirler
Kesinlikle. Fırından ekmek almak için iki saniye inen bir arkadaşın bisikletini saniyede çalmışlar. Dikkat etmek gerekiyor malesef

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. Beylikdüzü, Avcılar ve civarı bölgelerde yaşayan arkadaşlar dahil olacak ekip arıyorlarsa bana ulaşabilirler. Çoğunlukla Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri, 28-30km/h gibi ortalama hızlarda tur yapan bir ekibimiz var.

Tepki
122
İsim
Budak
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ekleyin beni 15 km/ saat gurubuna. Covid sürecinde göbek yapanlar bisiklet kullanırken bisiklet selesi kıçına kaçmış gibi görünen Beylikdüzü 15 km /saat gurubu. İlerde 30 km /saat gurubuna transfer olabiliriz. :koptum:

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar. Beylikdüzü, Avcılar ve civarı bölgelerde yaşayan arkadaşlar dahil olacak ekip arıyorlarsa bana ulaşabilirler. Çoğunlukla Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri, 28-30km/h gibi ortalama hızlarda tur yapan bir ekibimiz var.
Bugün dönüyordunuz subaşı tarafından ekiple.👍

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.125
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
15'likler pazar sabah gelen varsa bana dm atsın.

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
15 likler örgütlenelim 😂

imamyakali

Tepki
327
İsim
Bilal
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
15+-5 ekibi, öncülük etsin birisi de biz de pedallayalım. 30-40 yapamıyoruz diye oturmaya devam edersek 15ten de olacaz 😂 uzun zamandır sarayburnu avcılar yapmıyorum. Niyeti olan ayarlasın bi organizasyon. Diğer rotalara da açığım 👍🏻

Trakyalı

Aktif Üye
Tepki
338
İsim
Gökhan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
15+-5 ekibi, öncülük etsin birisi de biz de pedallayalım. 30-40 yapamıyoruz diye oturmaya devam edersek 15ten de olacaz 😂 uzun zamandır sarayburnu avcılar yapmıyorum. Niyeti olan ayarlasın bi organizasyon. Diğer rotalara da açığım 👍🏻
Seyda ile de muhabbet etmiştik, benğ bugün sahilden sarıyer tarafına doğru gitmeyi için başka bir arkadaşımla yola çıktık, baltalimanı hastanesine 60mt kala kaza geçirip araçla dönmek zorunda kaldı benden ondan sonra sarıyer yapmadan döndüm. Toplam 94 km falan ortalama hız 19 civarı eğer katılmak beraber pedallayalım derseniz güzergahta falan revize yapalım beraber

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.125
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Seyda ile de muhabbet etmiştik, benğ bugün sahilden sarıyer tarafına doğru gitmeyi için başka bir arkadaşımla yola çıktık, baltalimanı hastanesine 60mt kala kaza geçirip araçla dönmek zorunda kaldı benden ondan sonra sarıyer yapmadan döndüm. Toplam 94 km falan ortalama hız 19 civarı eğer katılmak beraber pedallayalım derseniz güzergahta falan revize yapalım beraber
Geçmiş olsun ciddi birşey yok inşallah

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı