Beylikdüzü tur duyuru ve önerileri

Scudo

akify.

Üye
Tepki
42
Bisiklet
Sedona
3-4.te bitebilen nasıl bir işmiş o ya ?

bianchircx229

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Aytaç
Bisiklet
Bianchi
@akify. Bilgi işlem kendi işim olduğu için işim bitince eve geliyorum :)

bianchircx229

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Aytaç
Bisiklet
Bianchi
Bugün Hadımköy gişelerden döner gelirim diye yola çıktım hazır gişelere gitmişken oradan avcılar gişelere geçeyim dedim böyle bir rota oldu :D HGS den ücretsiz geçmekte ayrı bir zevk ;) Bu arada Haramidere Beylikdüzü yokuşu anlatılmaz yaşanır :D

https://i.hizliresim.com/mzgl3y.jpg

Tepki
19
Bisiklet
Carraro
Bende bu akşam ani bir kararla Gürpınardan çıktım Güzelce sahile gittim.Tabi ani olunca pompamın bozuk olduğunu fark edemedim :) lastik patladı yolda kaldım.Araba çağırdım çekmeceye kadar arabayla devam ettim :) tamirden sonra eve devam.Yaklaşık 25 kmlik kısa bir tur oldu.

• Beğen
Tepkiler: bianchircx229

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
B.çekmece sahilde bisiklet sürecekseniz çok erken saatlerde çıkmanız lazım. Gürpınar sahildeki bisiklet yolu ise nispeten daha keyifli.

Ben özellikle hafta sonları çok erken saatlerde gidiyorum. Keyifli oluyor. Ancak akşam iş çıkışı süreceksem b.çekmece sahilinde sürmek hiç mantıklı değil. Hatta bırakın bisiklet sürmeyi yürümek bile imkansız.

Bir de benim mi başıma geliyor bilmiyorum, büyükçekmece sahildeki köpekler her bisikletliye istisnasız havlerken, Gürpınar sahildeki köpeklerin umrunda olmuyor bisikletliler :)

Tepki
19
Bisiklet
Carraro
@Ömer Özdaş Yunus kafenin orda iki tane fırlama var onlar havlıyor ama ben üstlerine sürüyorum kaçıyorlar.Onun dışında Gürpınar - Büyükçekmece sahil boyunda yerli köpeklerden bir sıkıntı yok , misafir gelenleri bilmem :)

bianchircx229

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Aytaç
Bisiklet
Bianchi
@Mümin Yavaş Hocam mesajını yeni gördüm kusurabakma facebook grubundan öğretmen bir arkadaşla birlikte Hadımköy gişeler yapıp geldik sizide davet ederdik erken görsem.

https://i.hizliresim.com/VL8z9j.jpg

ismail_32

Daimi Üye
Tepki
408
İsim
ismail
Bisiklet
Specialized
Biz de iki arkadaş aynı rotalarda bisiklet sürmekteyiz tur vs. düzenlenirse katılabiliriz .

frkncn

Üye
Tepki
60
İsim
Furkan can
Bisiklet
Salcano
Son yaptığım rota ekteki gibi... yokuş çıkmak zor geldiği için düz rotaları tercih ediyorum şimdilik... gitmek ve denemek istediğim çok yer var aslında bakalım zaman içinde deneyeceğim @bianchircx229 hadımköy rotanda çok yokuş yok anladığım kadarıyla ilk onu denemek istiyorum belki denk gelirse eşlik edebilirim! forumda bir çok konuyu okuyup bilgi sahibi olmaya çalışıyorum bi kaç yerde yağışlı havalarda bisiklet sürmenin riskli olduğu yönünde yorumlar okudum siz katılırmısınız yada bu havalarda tura niyetliyormusunuz ?

Dosyalar

Uğur Can S.

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Uğur Can Saraçoğlu
Bisiklet
Scott
(link) nun düzenlediği yarın ki şehitleri anma bisiklet turuna bizde Çelikoğlu Bisiklet Grubu ve Beylikdüzü Bisiklet Grubundan katılacak arkadaşlar ile sabah 7 de Çelikoğlu Bisiklet te kahvaltının ardından 8 de diğer gruplar ile buluşmak üzere pedal basmaya başlayacağız. (link) Etkinlik sayfası

• Beğen
Tepkiler: Matiz ve frkncn

Uğur Can S.

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Uğur Can Saraçoğlu
Bisiklet
Scott
@frkncn Net bir bilgim yok. Fakat Ensar abi arkada araç ile eşlik edecek bize. 22 Bisiklet lik romörk da gelecek tura. Yine eşlik edecek başka araçlarda olacağı için km den yana bence pek bir endişeniz olmasın. Ki turda hız ortalamamız da düşük olacak.

• Beğen
Tepkiler: frkncn

bianchircx229

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Aytaç
Bisiklet
Bianchi
@frkncn Hadımköy rotası çok rahat ve tavsiye ederim bu havada bile çıkasım var kararsızım çamurluk olmadığı için yoksa ani hareketler yapmadığınız sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum.

• Beğen
Tepkiler: frkncn

frkncn

Üye
Tepki
60
İsim
Furkan can
Bisiklet
Salcano
@Uğur Can S.:tskler: ciddi ciddi düşünmeye ittin beni hava durumu müsait olursa... nasip bakalım neden olmasın yarın tanışırız belki :harika:
@bianchircx229 çamur ve çamurluk :kötü: iyi düşünmek lazım riske gerek yok diye düşünüyorum ama o rotayı denemek istiyorum ;)