Beşiktaş JK - 2016/2017 Sezonu

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

teenbiker

Üye
Tepki
17
İsim
Mehmet Berat E.
Bisiklet
Carraro
Burası bisikletforum değil mi ? Yanlış siteye mi girdim acaba ??

• Beğen
Tepkiler: BarisBJK
Scudo

teenbiker

Üye
Tepki
17
İsim
Mehmet Berat E.
Bisiklet
Carraro
@Mehmet Vidinli
Nazik uyarınız için teşekkürler hala kibarlığın ölmediğini görebilmek güzel. Tapatalkta direk timeline'a düştüğü için bi an garipsedim..

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Konu dışı olsun veya olmasın hepimiz insanız. Sadece bisikletten veya sadece spordan müteşekkil bireyler değiliz. Burada samimi ve seviyeli bir sohbet ortamı oluşmuş ise insanlar bir çok şeyi konuşabilmeliler. Ben hayatımı tek düze yaşamıyorum ki burada sadece konuşmak istediğim şey bisiklet olsun. Ayrıca bisiklet hepimizi bir araya getiren bir araç. Hepimizin bisiklet dışında farklı sevgileri ve hobileri var. İnsanlar birbirlerini kırmadan bu konuları konuşabilmeliler. Burası belki bisiklet forumu ama kedi seven, kahve seven, müzik seven, spor seven insanların bu konuları da konuşabileceği bir platform. Biz bunu uzun süredir burada tecrübe ediyoruz. Yeni arkadaşların forumu dikkatlice gezmesini ve insanların neler konuştuğunu incelemesini tavsiye ederim.

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Sosa yı severim hatta formasını bile aldım ama gitmek için öne sürdüğü sebeb çok basit geldi bana gitmek isteyeni tutmayacaksın bonservisi getirirse bir dakika düşünmeden yollamalı onun yerinde oğuzhan rahat oynar tolgay'da atibanın yanında oynar

aserifoglu

Üye
Tepki
94
İsim
Akif ŞERİFOĞLU
Bisiklet
Salcano
Çok akıllı konuşuyor başkan, takdir ediyorum.
Taraftar olarak biz hep isteriz, onu alırız bunu satarız şunu kiralarız. Sonra Fifa dan ihtar gelince nerde bu klüp yöneticileri!! ne yaptılar ettiler deriz.
Maddi imkanlar dahilinde ellerinden geleni yapıyorlar.

Sosa ise çok saygı duyduğum bir karakterdi, liderdi. Futbolunu tartışmaya gerek yok. Ama şu tavrı hiç yakışmıyor. Çık deki benim kariyerimin sonu böle bir fırsatı kaçırmak istemiyorum, maddi açıdanda daha rahat edeceğim, bana kolaylık sağlayın. O zaman iş bambaşka bir boyut olur. Bu tavır çok yakışıksız.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
Sert konuştu biraz ama yerinde ve dozunda anlattı her şeyi. Sosa konusunda binlerce kez kulübün haklı olduğunu anlamış olduk. Mayıs ayında Milan ile görüşme yaptıysa büyük spor ahlaksızlığı yapmış oluyor. Dikkatinizi çekiyorum mayıs ayı şampiyonluğu geldiği ay. Büyük ihtimalle kulüp bu durumu basından iyi gizlemiş. Aksi takdirde büyük sıkıntılara sebep olabilirdi. Çünkü renkli basın başta A spor, NTV Spor, Fanatik, Fotomaç, Milliyet olmak üzere Beşiktaş'ı kaosa süreklemek için elinden geleni ardına koymayacak yayın organlarıdır. O yüzden yönetimi tebrik etmek gerekli.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Başkan gerçekten bunları söylediyse kendi adıma çok mutlu oldum. İlk defa da takdir ediyorum. Beşiktaş başkanı böyle olmalı

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar, kaynak linkini yenilemiş ve cümleleri törpülemişler. İyi ki ekran görüntüsü almışım. Bunlar canlı yayından direk yazılan ifadeler.

Road Rider

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Giant
Konu harika. :)
Ben bu Sosa-Atiba konusundan çok İsmail'in Fener ile anlaşmasına şaşırdım. Bir anda bu haber ortaya çıktı ve ertesi gün transfer gerçekleşti.

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Fenerbahçe bir kez daha gereğinden fazla para vererek bizden oyuncu aldı hiç akıllanmıyıcak bu Aziz Yıldırım kaç tane oyuncunun fiyatını yükseltip bizim elimizden aldıysa hepsi elinde patladı örnekler Mehmet Topuz,Diego,Van Persie ismail'inde bunlardan farkını olacağını sanmıyorum bizim 1,1 m euro verdiğimiz oyuncuya 1.75 m euro vermişler 2 sene sonra bundan nasıl kurtulucaz diye dövünürler :)

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hidromek Yedek oyuncu olacak. Fenere giden hiçbir Türk futbolcu parlamamakta... yazdım yazdım sildim polemik olmasın diye :) Önceki Mesajlarımda da söyledim. İsmail kendine yazık etti. ŞL'de oynamak varken Fenerde oynarım dedi.

Hayır parayı seçmesini anlamıyorum. 1.1 Milyon € alsa bile bu Euro 3 milyon TL nerelerine yetmiyor anlamıyorum. Bu ülkede 1.000 lira ve altına ev geçindirmeye çalışan insanlar var. Bunların alayı şımarmış.

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Groims Öyle deme aradaki fark büyük 650 000 euro 2 milyon tl ediyor 4senede 8 milyon tl eder bu paraya çok az insan hayır der o yüzden ben futbolculara kızmam düşünsene sen 5000 tl maaş aldığın işinden 10000 tl ya büyük bir firmadan teklif alsan gitmezmisin bunu da öyle düşünmek lazım Türkiye'deki asıl sorun oyunculara hakkettiğinden fazla para verilmesidir

metinnitem1

Aktif Üye
Tepki
103
Bisiklet
Bisan
İsmail KÖYBAŞI'na Depotivo talip olunca sevinmiştim Onun adına lakin FB olmadı.Bizde olmalıydı.Yedek dahi olsa.

Groims

Forum Bağımlısı
Tepki
1.511
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İsmail para için gittiğine kılıf bulmak için bana az değer verildi. Gökhan Gönül 2.2 milyon € alırken ben 1.1 € alacaktım. Ben de şampiyon takımın sol bekiyim benim de o kadar almam gerek demiş.

Çapraz bağları koptuğunda bu takımın ekmeğini yedin, taraftar sana slogan yazdı. Profesyonelmiş.
Yazık etti kendine.

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
715
Bisiklet
Cube
@Groims

Bağlar kopunca, sakat sakat sözleşme yenilenirlen felan profesyonel değildi ama koca takım sakatlığına rağmen duygusal davranıp sahip çıkmıştı İsmaile. Para konusu olunca topcuların profesyonel olduğu aklına geliyor.

Ayrıca kendini GG ile gerçekten kıyaslamış mı ya bu adam? Yanlış bilmiyorsam 6 sezonda 2 gol 17 asistlik katkı yapmış Beşiktaş'a. GG son 6 sezonda 9 gol 36 asist yapmış, işin defans kısmını hiç saymıyorum. insan az utanır böyle bir kıyaslama yaparken. Gittiği takımın yeni sağ beki 3.5 milyon € alıyor ne olacak şimdi ona razı mı olacak. Bir de Beşiktaşın kendisi için verdiği 5.5 milyon € bonservisi de unuttu heralde GG gibi bedavaya gelmedi bize, neresinden tutsan elinde kalıyor bu transfer. Özet olarak GG transferi en çok İsmail'e yaradı başka türlü rüyasında göremezdi o paraları.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.