Berat Kandili

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@A.Sinan

Keşke o imrendiğiniz ülkelerdeki insanlarda olduğunu düşündüğünüz hasletlere uygun davranış sergileseydiniz. "İki kişi kavga ediyorsa aralarından mutlaka uzun bacaklı bir ingiliz geçmiştir" sözünün doğruluğunu bugün nereye baksanız görürsünüz.
Ayrıca avrupanın birçok ülkesinde de bulundum. Gördüklerimi görseydiniz bunları yazmazdınız eminim.

Scudo

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Dinle hiç alakam yok ancak içinde iyi niyet olan dini kutlama mesajlarına karşı değilim. Ülkemizde din ile siyaset o kadar girdi ki birbirine, din dendiğinde akabinde tepki veriliyor.

• Beğen
Tepkiler: HikmetYılmaz

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
@halil ibrahim duran Bu müslümanlar ne kadar alıngan insanlar yahu :)

"Allah size de hidayet etsin. ne diyelim" iyi dileğiniz için teşekkürler. Dediğim gibi, beğenmediğiniz mesajların sahiplerini engelle butonuyla engellerseniz sizin için daha güzel olur.

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
kandil henüz elektrikli ampullerin kullanılmadığı bir dönemde olan eşyadır ve şimdiki karşılığı LAMBA dır.
bazı şeyleri türkçeye çevirince büyüsü bozuluyor bu da onlardan biri
kandiliniz mübarek olsun : lambanız bereketli/çok yansın

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Onur İlker Gündoğdu

Ben herkese açığım, kabul ederim veya etmem ama her görüşe saygım var. Sıkıntı yok. :D

Bir açıklama getireyim: hidayet "dosdoğru" yol demektir, gayet samimi bir dilekti yani; yanlış anlaşılmasın.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
forumda kimin hangi görüşte inanışta vs olduğunu anlamak için bi başlık açıp kenardan izlemek yetiyormuş :)

• Beğen
Tepkiler: suat akman

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
bütün yorumları okudum.İnanan,inanmayan,farklı dinden olan farketmeksizin,değer verdiğim şeylere saygıda kusur etmeyen bütün insanların kandili mubarek olsun..Allah (C.C.) günahlarını affetsin.Hastası olana şifa,hapiste olana veya ailesine sabır,yoksul olan,yetim olan,öksüz olan,yardıma muhtaç olan,sokakta yatan,1ekmeğe muhtaç olan,evlenemek isteyip durumu olmayan,sevdiğine kavuşamayan,ailesinden uzakta yaşayan,hayalleri olan,parası olmayan,borcu olan....Bu mübarek günün vesile olması ile Bu gibi sıkıntıları olan bütün insanlara allah yardım etsin..