Benim siparişim de geldi dealextreme'den...

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
AYrıca her ay sadece 1 kez bu sınıra kadar alış veriş yapıldığını bilyorum. Yanılmıyorsam eğer. Konu hakkında araştırma yapacağım . Teşekürler.

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Tomba
Scudo

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tugru bey km saatlerini hala kullaniyormusunuz?memnunmusinuz?

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Berat Öztürk

Merhaba Berat Bey,
dizimdeki bir sorun nedeniyle 2012 yılının eylül ekim ayına kadar yaklaşık 7 ay bisiklet kullanamadım. Bu yedi ay içinde bu km. saatlerini sadece 2 defa 10-15 km. kadar kulladım. Bu zamanların dışında orjinal ambalajında pilleri takılı durumda evde sakladım. Ekim- kasım gibi kullanmaya tekrar başladım. Sadece (link) saati çok ileri gidiyor (15-20 dakika gibi) onun dışında, hız km. ve diğer değerleri doğru gösteriyor. Yağmurdan etkilenmiyor. İki model almıştım, hala tam anlamıyla sağlıklı çalışan daha ucuz olan model. Sağlıcakla kalınız..

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
Deal extreme başlamadan bitmiştir benim için.
Ucuzmuş falan yalan paranı alıp 20-30 gün kullanıyorsa zaten sana yaptığı indirimi çıkarıyordur.
20 gün oldu arkadaşım tohumu olsa ağacı çıkar 20 güne.
Sizde hiç girmeyin DealExtreme kafasına. Ben mecbur kaldım optik özellikli kullanışlı tek bulabildiğim gözlük buradaydı ama hala yolda.

Hologram

Üye
Tepki
35
İsim
Harun Arslan
Bisiklet
Salcano
@Zekeriya Çab

Öncelikle geçmiş olsun kardeş =) oluyor öyle şeyler benimde ali ekspresten vermiş olduğum siparişin birsi gelmedi yada geldi de yürüttüler zaten satıcıda mesajlarıma cevap verip de üstüne düşmedi ama bir başka satıcı aynı siteden, gelmeyen siparişim ile ilgili gayet güzel ilgilendi tekrar yolladı vs. süreçlerinden geçtik 1 ay biraz geçik bir zaman içerisinde elime ulaştı =) fakat satıcı ile gayet güzel iletişim halinde olmamız bana site için olumlu düşünceler kazandırdı. Yani olabiliyor böyle şeyler bozmayın sinirlerinizi sizi iyi anlıyorum =(

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.657
Ptt bilgi vermiyor bir aksaklık var, china posta girdiğimde posta oradaki hava alanında görünüyor ama 4-5 gündür 16 sondan beri orada yani 1-2 günü anlarımda 4-5 gün bekletilmez illa bir uçak bir birikme bir şey vardır.

Cibril

Üye
Tepki
5
İsim
Ahmet
Bisiklet
Ümit
@Zekeriya Çab
Sadece takipli (registred) kargoları PTTden sorgulayabilirsiniz. Çoğu takipsiz geliyor.

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Dx Çinli siteler arasında en güvenilir olanlardan. Sizin probleminiz China postun gecikmesi. Beklemekten başka çareniz yok.

• Beğen
Tepkiler: trabzonlu ozan

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
Dx candır

belli bir meblağın üstünde takip kodu veriyor
ürün kaybolur veya istediğin gibi çıkmaz ise ücreti kadar puan tanımlıyorlar, seni hiç yormuyor adamlar
ayrıca ürün eline hiç gelmedi nasıl kanıtlayacağım derdi yok ürünüm gelmedi veya başkası almış yani çalınmış diyorsun seni mağdur etmiyorlar vs vs

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
düzenli bir ebay kullanıcısı olarak ben de aliexpress için aynı şekilde isyan etmiştim.. 28 mayısta çinden yola çıkan paket ancak 13 haziranda ülkeye ulaşmıştı.. sonrası malum birkaç gün içinde elime geçmişti..