benim 2010 GIANT XTC(Black Magic)

Tüzün Akbaş

Aktif Üye
Tepki
125
@MUSTAFA AKTAŞ

sizin bu güzel yorumlarınızla git gide kıyamaz hale geliyorum bisikletime. diğer taraftan da sizin yol bisikletlerini gördükçe bir tane de yol bisikletimi yapsam diye aklımdan geçirmiyor değilim:)

Scudo

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
selamlar dostum bisikletinin renk uyumu bana göre de süper özellikle kadroya hayran kaldım tabiki maşayada maşa uyumu süper tamamlamış kadroyu ebaydan aldığınızı belirtmişsiniz bende kadro almam gerekiyo banada yardımcı olabilirmisiniz msn yilmazhaceli@hotmail.com tel 0535 775 25 16 cağrı atsanız yeter iyi günler

• Beğen
Tepkiler: Tüzün Akbaş

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
dostum harika bir giant güle güle kullan kadro xtc ye çok benziyo anlamadım modelini ama renk uyumu cidden çok iyi giant kullanmak bir ayrıcalıktır:D

• Beğen
Tepki
4
hayırlı olsun arkadaş. allah tekerine taş degdirmesin dicemde, buna taş toprak ne varsa degsin :D

darısı başıma inşallah

• Beğen

Tüzün Akbaş

Aktif Üye
Tepki
125
arkadaşlar

nişanlımın diretmesi sonucu artık durum katlanılamaz bir hal aldı. bisiklete henüz 10km binmişimdir. 2. ve çokk istediğim bisiklet olan Trek 8500'ü yapmak istiyorum ama duruma göre bana ayrılan bisiklet kotası 1fullsuspansiyon ve bir hardtail olarak içişleri bakanı tarafından belirlenmiştir :s . bisikletib bütün parçalarını ebaydan getirterek yaptım bana 3500TL ye mal oldu.sanırım trden almış olsam 4000TL yi geçerdi. Elimde trek için aldığım parçalar durmakta xt olarak. bisikletime talip olan varsa 3500tlye vereceğim.bu paralara alan olmazsada artık xtleri kadroma takıp şu an üstünde bulunan lx leri satacağım.ilgilenen olursa pm atmanızı ya da önerilerinizi göz önünde bulundurmak isterim. sizce bu kadroya mı devam yoksa çok istediğim 8500e mi?

saygılar

Tüzün Akbaş

Aktif Üye
Tepki
125
@Tüzün Akbaş

bir düzeltme tam olarak 4004.65TLye mal etmişim.fiyat isteyen olursa 4000tl. daha 10km bile yapmadı...

saygılar

Tepki
12
Bisiklet
Focus
ebay da kadro siparişi verirkene ne tür prooblemler yaşadınız, ve gümrükte ne tür sorunlarla karşılaştınız yardım edersenizinirim sev

• Beğen

Tüzün Akbaş

Aktif Üye
Tepki
125
@mehmet karabaş

Hiç bir problem olmaz eğer faturayı düşük kestirebilirseniz... Ben problem yasamadim