Ben de Yola Geliyorum: Seçim, Önerileriniz, Sorularım

Scudo

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
@olympos Soranın Claristen daha üst bir model olduğunu biliyorum ancak aralarında çok hissedilebilir bir fark var mıdır acaba? o soruya cevap arıyorum.

WantedTurk

Üye
Tepki
28
İsim
Wanted Turk
Bisiklet
Bergamont
Sora ile Claris setlerin arasında 100 TL' lik bir fark var. Sora illaha ki Claris setten daha iyi ama aralarında pek o kadar da fark yok, ayırdığınız bütçeyle alacağınız bisiklette sora yada claris olduğuna bakmayın, bisikletin Kadro kalitesine ve tasarımına dikkat edin. İçinize en çok sinen simetirisi olsun tasarımı olsun beğendiğiniz bisikleti alın. Zaten ilerleyen zamanlarda grup setleri değiştireceğinizi belirt misiniz. Bu durumda Kadronun hem kalite olarak hem de görsel tasarım olarak içinize sinen bisikleti alın.

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
1749 lira ya iki gün önce triban 520 aldım tavsiye ederim.Üzerinde sora set var.ayrıca ön ve arkada bagaj ve çamurluk takma yerleri mevcut , ilerde belki tur bisikletine çevirmek istersin ve karbon maşa.
DSC_0902.JPG

• Beğen
Tepkiler: Lykiafogu

Lykiafogu

Üye
Tepki
43
İsim
Berkay
Bisiklet
Lapierre
@WantedTurk Görüşünüz için teşekkürler, böylece merak ettiğim bir soruya daha cevap aldım.

@OsmaniyeRehber Hocam hayırlı olsun bisikletiniz bende bakmıştım bu modele ama bütçemin üzerine çıktığı için vazgeçtim.

Tepki
21
İsim
Alperen
Bisiklet
Kron
@OsmaniyeRehber
Hocam bende triban 520 almaya karar verdim fakat acaba bulabilir miyim kadro boyu bilemiyorum ayrıca memnun musunuz benim için en önemli şey jantlar kilo sıkıntım var biraz ?

1.92 boyum var 86santim iç bacak xl dropbarlıda yok flap bar daha uygun onuds dişünebilirim ama yol bisikletini yol yapan dropbardır kim ne derse desin

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
(link) Decathlon gidip birebir deneme imkanın varsa git dene derim.Bugün 50 km sordum çok çok memnun kaldım tam hayalimdeki gibi , tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Lykiafogu

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Canince Tourney clasirin alt seviyesi mi oluyor?
Tiagrayla sora arasında / tiagrayla claris arasında çok büyük fark var mıdır?
Teşekkürler

THE DAME

Üye
Tepki
62
İsim
Taha
Bisiklet
Salcano
@dethagorf
Evet tourney clarisin alt seviyesi oluyor ama benim eski mtb mde bile tourney vardı yani yol bisikleti için değil. Tiagrayla sora arasında çok büyük bir fark alduğunu düşünmüyorum ama clarisle vardır. Yine de çok sık sürmeyecekseniz tercih edilebilir. Clarisin rublesi 8li olduğu için en yüksek hızınız düşük olur biraz ki o da anca yokuş aşağı sürerken kendini belli eder[emoji4]

Malum uygulama kullanılarak gönderildi

air28-3

Forum Bağımlısı
Tepki
4.104
İsim
Ersin
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü