Ben bilmem eşim bilir

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
@Fatih Yasin Söndüren bitmiş konu kaç gündür yazan yok. Geliyosun çomak sokuyosun. Tabiki doğal olarak sana diyorum.

Tepki
232
Bisiklet
Salcano
@kaju adimi alintila o zaman kime diyorsan oncelikle sana sormayacagim comaklayip comaklamayacagimi elealem on yillik konuyu hortletir sesiniz cikmaz bu konu acildiginda ben zaten yorum yazmistim zaten kaldi ki olaya ben zaten mudahil olurdum da bir haftaligina banlanmisim o yuzden yazamayip simdi yazdim bilip
bilmeden her dala atlamayacaksin kardesim anladin? adam akilli dinsiz kafir arkadaslar rahat dursu da bizde rahatca islami muhabbet dondurelim durup durduk yere milletin kafasini aklinca karistiracak tipik klasiklesmis sozlerle cumlelerle gelmesinler herseyin bir aciklamasi var islamda inanirsin inanmazsin senin bilecegin is hesabini ona gore verirsin velahasil kelam dinsiz arkadaslari zerre ilgilendirmeyen islami dokunuslu konulara bulasmasinlar sonra da kavga oluyor

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
@Fatih Yasin Söndüren özeli kapatmışsın 05335137672 nazmi san. burdan bi ulaş bana konuşalım. Zaten banlanan tiplerdensen amacın bellidir. Belli ne olduğun. Öyle atar yapmakla olmaz.

Tepki
232
Bisiklet
Salcano
@kaju atar mi? sen kimsinde ben sana atar yapayim atar yapmam icin ilk once o atari haketmen lazim telefonda burada sole yok oyle hikaye ne sana ne de senin gibilere harcayacak beles dakikam yok kusura bakmazsin umarim zaten banlanan tiplerdensen demissin he evet gecici olarak banlandigim dogrudur adam olupta laf ettirmeyecekler o zaman kaldi ki seninde yemediginden telefonunu veriyorsun ki arayayimda telefonda soveyim hirsimi alayin forumda sovemem cunku banlanirim bir sensin zeki

brstrmn

Aktif Üye
Tepki
154
İsim
Barış
Bisiklet
Bianchi
İnsanların özgürce istediği gibi davranması cc cileri rahatsız ediyor ki alakasız bir forum sitesine gelip başlık açıyorlar, kıskançlar.
Hayatları boyunca onu yapma günah bunu yeme haram diye yetişe yetişe ot oluyorlar sonra milleti görüp çatlıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: berberci

berberci

Daimi Üye
Tepki
750
@Fatih Yasin Söndüren
İslami muhabbet döndürmek mi :kptmya:
Tövbe tövbeeee. O nasıl ifade?

berberci

Daimi Üye
Tepki
750
@Fatih Yasin Söndüren
Ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu? Daha doğrusu elinizle yazdığınızı gözleriniz görüyor mu?

"İslami muhabbet döndürmek" ifadesi insanı küfre götürür maazAllah.

berberci

Daimi Üye
Tepki
750
@Fatih Yasin Söndüren
Allah size hidayet versin.
"İslami muhabbet döndürmek" gibi bir ifadeden ötürü tevbe etmeniz gerekiyor kanımca.

ömermurat131

Forum Demirbaşı
Tepki
826
Bisiklet
Diğer
Fox tvde bu program devam ediyor ama başka bir adı var.''Yaparsın aşkım.''

Bir de ''ilk buluşma'' diye bir program var.Bu program da çok acayip.Sevdiğiniz bir insana şaka yaptırıyorsunuz.En yakınınız,eşiniz,sevgiliniz,kardeşiniz veya arkadaşınız.
250 lira için neler neler yapıyorlar,anlamak çok güç.Şaka devam ettikçe,para da artıyor,rezillikte.
Belki bu programda da ajanslar filan kullanılıyordur,bilmiyorum ama gerçekse bu gördüklerimiz,bitmişiz biz.Belki hiç başlamadık,bu da var.Hep bitik olabiliriz yani.
Bir insan en yakınındaki kişiye bunu yapamaz.Bunu aklım al(a)mıyor.Para için,en yakınınızdaki kişiye bir travma yaşatamazsınız.Bence alenen suç işleniyor bu programda.Psikolojik şiddet mi denir,artık ne denirse buna,çok fena.

Allah(c.c)aklını kullanmayanların üstüne pislik yağdırır.Yunus 100.

brstrmn

Aktif Üye
Tepki
154
İsim
Barış
Bisiklet
Bianchi
@Nolan kanka burası camii değil rica ediyorum. forum yönetimi lütfen el atsın bu konuya nedir bu saçmalık.

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.