Belediye otobüsü ezdi ama ben ezmedim dedi!

Scudo

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Gecmis olsun. Allah beterinden saklasin....

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fidancı

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.870
İsim
Hakan Engin
En azından hala hayattayım ve sağlıklıyım diyebilmek de bu ülkede önemli bir şey. Bisiklet için çalışılır tekrar alınır sorun değil de, otobüs şoförü için insan hayatının bu kadar önemsiz olması ve vurdum duymazlığı, aynı zamanda araç şoförünün de sadece kendi çıkarlarını korumak için elinden geleni yapması hatta fazlasını! yapması gibi kaybettiğimiz insanlık değerlerini tekrar nasıl kazanacağız beni düşündüren o.

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ratm Aslında Şoför doğruyu söylese cebinden fazla bir şey çıkmayacak. Çünkü şoförlerden aylık bir bedel sürekli kesilip ortak kasa oluşturuluyormuş ve bu tür kazalar için harcanıyormuş. Sanırım şoförün geçmişte benzer vukuatları olsa gerek. Çünkü sınıra dayananı işten uzaklaştırıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: BugAdam

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun yanlız benim anlamadığım bir bisiklet bir arabaya 4600 tl lik nasıl hasar verebilir kendisi ikiye bölündükten sonra sanki araç şöförü başka hasarlarıda size yüklemiş gibime geldi olaydaki koca otobüsten bahsetmeyen bir adamdan herşeyi beklerim ben

• Beğen

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hidromek aracın sağ stopuna vurdum. Bagaj kapısında ufak bir çökme oluştu. Aslında toplamda bin lirayı bulmayacak bir masraf. Ancak araç sahibi aracına çekiç vurdurmayacağı konusunda ısrar etmesi üzerine böyle bir fatura, çıktı. Ekteki liste en uygun alınan liste. 6bine yaklaşan da var. Hakikaten halen bende anlamış değilim. Bisikletimin jantın da akort kaçması dahi yok. Ön jant ile vurdum ama ileri zekalı polisimiz arka çatalla otoya çarptığım yazmış.
Eğer bir şekilde benim bu mağduriyetimi görmezden gelerek şahitlik yapmayan, bile bile mağdur eden kim varsa Allah ıslah etsin, onlardan da kat kat çıkarsın diyorum. Otobüs şoförü de dahil.

• Beğen

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
İyide artık yeni araçların kaportasını çekiçle düzeltmiyorlar ki çektirme ile düzeltiyorlar araç eskisi gibi oluyor bence o faturaya da itiraz edin bence araç şöförüde kötü niyetli yolunu bulmaya çalışıyor aracının değerinin düşeceğini iddia ediyorsa parça değişimi daha şüphe çeker ezilmiş yerin düzeltilmesi değil.Ayrıca bildiğim kadarıyla kaza sonrası tamiratlarda sigortacılar zararın en az tutacak şekilde tamir edilmesini isterler araç sürücüsünün keyfine bakmazlar

• Beğen
Tepkiler: keremkucuk041

Fırat İler

Forum Demirbaşı
Tepki
663
İsim
-
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
trafik sigortası veya kasko bir işe yaramıyor mu bu durumda.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Fırat İler Bisiklette ikisi de yok. Tutanakta bisiklet %100 suçlu gösterilmiş.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
çok geçmiş olsun..

eğer olayı mahkemeye taşırsanız linkteki haberi de kanıt olarak kullanmayı deneyin..
güya bisikletlilere dikkat etmeleri için otobüs sürücülerine eğitim veriliyor..
sorsanız hiç bir sürücünün haberi yok bu eğitimden..
otobüs önündeki bisiklet askıları da sabah akşam süs olarak gezdiriliyor, bir kere bile kullanan görmedim!!!

(link)

aytacaltay

Aktif Üye
Tepki
305
İsim
aytaç
Bisiklet
Kron
Senden kimlik bilgilerin alindi mi?senin imzan ve ifaden var mi? Yok o zaman sikintida yok kendi calip kendi oynamis arac sahibi.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maalesef araça ben çarptığım için ve suçlu ben olduğum için araç masrafı bana yüklenmiş oldu

@aytacaltay Araç sahibi bu tutanağı tutmamış. Polis memuru tutmuş. Tutanak resmi olarak mühürlenip onaylanmış.

aytacaltay

Aktif Üye
Tepki
305
İsim
aytaç
Bisiklet
Kron
@Ahmet Fidancı Polisin tutugu tutanak bi cacik degil onu pek ciddiye alma prosedur geregi tutulmus onemli olan kaza tespit tutanagi olmasi ve her iki tarafinda bu tutanagi imzalamasi ayrica arabama cekic vurdurmam olayida supermis o zaman benimde arabama vursunlar bende ne cekic ne parca degisimi istemiyorum yeni arac alin bana diyeyim oyle sey yok... mobeselere baktir bence ayrica bisikletin bu araca bu masrafi yapmasi imkansiz sonucta ust segment luks bir arac degil.

• Beğen

efaruk

Daimi üye
Tepki
355
İsim
Faruk
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Çok büyük geçmiş olsun. Bu otobüs şoförünün tipinden ne olduğu belli. hepsi de aynı.
İnsan cana geleceğine mala gelsin diyor da, olayın böyle kapatılmak istenmesi de ayrıca can sıkıcı. Hiç başıma gelmedi, ama gelseydi, üstüne düşerdim. tekrardan geçmiş olsun @Ahmet Fidancı

• Beğen