Beğeninize Sunuyorum...

Scudo

huseyinsak

Aktif Üye
Tepki
54
Güzel bir çekim. Bide arıya daha yakın bir çekimle arı üzerindeki polenleri daha belirgin gösterebilirdin.(antenlerdeki sarı maddde polenler dimi?)

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Sevgili Dogaci,

Bende guzel olmuslar demek istiyorum...:) Ama nerdeler??:eek: :rolleyes: :eek: resimleri goremedim de...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Sevgili kardeşim. Eleştirin için teşekkür ederim. Arı o kadar küçüktüki ancak bu kadar yaklaşabildim. Sinek boyutunda diyebiliriz. Makinenin makro mesafesi 2 cm. Onun için daha fazla yaklaşamadım. Arı üzerindeki sarı maddeler POLEN sevgili Hüseyin.
Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Bir tane fotoğraf var sevgili gugus. Oda konunun hemen altında. Bilgisayarın açmıyor olabilir.
Sevgiler...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
dogaci24 demiş ki:
Merhaba forum sakinleri. Amatör Doğa Fotoğrafçısı Kimliğimle fotoğrafımı beğeninize sunuyorum.
Sevgiler...
.....................................
Tebrikler..

İşte doğaya değer veren bir bisikletçinin gözü Dünya' yı bu kadar yakından ve bu kadar güzel görür..
Doğaya karşı ilgini de tebrik ediyorum. :)

• Beğen

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Resim cok masumane... boyle bir ani nasil yakaladiniz, nasil gordunuz hayret bi'sey...:) :) Gercekten resim guzelligin otesinde bir iltifati hak edecek kadar derin. ( ancak henuz gordum de.., hakikaten benim bilgisayarim acmiyordu...:eek: )

Sevgiler..

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
İronman.1 ve gugus çok teşekkürler. Fotoğrafımı beğenmeniz beni gerçekten çok mutlu etti. Doğada hep manzara ararız ama yakınımızdakileri çok zor görürürüz. Ama bunlarda bir manzaradır.
Bu fotoğrafı çekebilmek için dakikalarca yerlerde süründüm. Bu arıyı gördükten sonra bir yere konmasını bekledim. Ve en sonunda karşımıza bu kare çıktı. Arıyada buradan teşekkürlerimizi sunalım. Ben çektikten hemen sonra arı kaçtı.
Doğa sevginiz hiç bitmesin.
Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Çok teşekkürler. Makro fotoğraftaki en önemli unsur alan derinliğidir biliyosunuz. Nesneyi ön plana çıkaran budur.
Sevgiler....

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
Demek Ray-Ban'ın bu seneki flash modeli bu. Çok iyi olmuş. Biz de alalım bir tane. Bunun kemik çerçeveli olanı da var mıdır acaba...:rolleyes:

Ayrıntıların peşinde olan insanların yakalayabileceği türden bir "an". İlginiz, çabanız ve paylaşımınız için çok teşekkürler.

Arı'nın maharetini de es geçmeyelim tabi bu ara. İyi poz çıkarmış. Ben olsam, bu yaz onunla çalışmaya devam ederdim. Teklifte acele etmezseniz, Zeki Triko kapabilir elinizden. Demedi demeyin. :cool: :ci:

Bakmakla görmek arasındaki fark budur.

Başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
sende ne yetenekler varmış bee... serkan kardeş..

hey mübarek, ne de güzel poz vermiş:dua:

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Yöneticim çok çok teşekkür ederim. Arıya teklifte bulundum tabiki :D ama sıcak bakmadı. Daha iyi bir teklif sunmuşlar sanırım. :D Bende başka arılarla sözleşme imzaladım. :D
Şaka bir yana dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkürler...
Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806

Eeee ne yaparsın Allah vergisi. Bana arı bile dayanamıyo. Abi benide çeksene dedi bende çektim.:D:D :D
Sevgiler....