Bayramın birinci günü yola çıkmak

Ozan T

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Giant
Merhabalar bayramın birinci günü vapurla Yalova'ya gidip oradan Doğu Anadolu turuma başlayacağım. Insanlar cuma ve Cumartesi yola çıkar diye düşünüyorum sizce trafiğin en kalabalık olduğu tarih hangisidir?

Scudo

Uğur Kırelli

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Mosso
O tarihlerde körfezden geçeceksen gerçekten sıkıntı olur senin için.Daha iyi bilen arkadaşlar varsa körfezden geçişin alternatif yollarını söyleyebilirler sana.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.090
Bisiklet
Fuji
Bayramın 1.günü sadece şehirlerde kalan insanların trafiği olur. Ama bayram dönüşü trafiği yani cuma - cts ve pazar günleri yolda olmamanız sizin için çok iyi olur. Ölüm riskine bile girebilirsiniz.

Ozan T

Aktif Üye
Tepki
72
Bisiklet
Giant
Mümkün olduğunca köy yollarını tercih etmeye çalışacağım umarım bi sıkıntı olmaz.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Bayram tatili boyunca ve ayrica 2 gun once ve sonrasi SAKIN yola cikma.

Sorun trafik degil, deneyimsiz suruculer.
Bayramdan bayrama uzun yola cikan, yil boyunca ev-is arasi gunde 3km yol yapmis, hic tecrubesi olmayan kisiler uzun yola cikiyor.
Ayni sekilde bunlarin arabalari da uzun yola uygun degil.
O nedenle her seferinde "bayram tatilinde zilyon kisi trafik kazalarinda hayatini kaybetti." haberi cikiyor.

Ben bunu araba kullanirken cok rahat goruyorum. Bisikletle o yollarda olmak asla istemem.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
en son yapılcak şeylerden biri emin olun

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Veya bizim gibi köy yollarindan gidebilirsin tabi mumkunse guzergahinda biz sileye gidicezde.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bende pazar günü feribot ile İstanbul-Yalova yapıp oradan İznik Gölü turu yapmayı düşünüyorum. 1 gece konaklamalı. Ancak bayramdan dolayı araç yoğunluğu beni de düşündürmüyor değil.

Gökhan Kovancı

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Wheeler
Ozan bence bayramda İstanbul'un tadini cikarmaya bak. Koskoca sehir gozle gorulur sekilde bos oluyor. Bayram bitince tura cikma durumun varsa cok daha iyi olur. Vapurla gececem dedigine gore sanirim İstanbul'da yasiyor olman lazim. Ayrica İstanbul'da yasayan herkese tavsiyemdir...

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi