Batus kadro

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
@gamebit

Evet iyiki.... Bende bir diğer bisikletçide 120 liralık fiyatı görünce işte dedim ucuz atlatmışım. Daha 23 yaşındayım bu tarz tavsiyeler için çok erken ama sonuçta alışveriş. Muhabbet ayrı, arkadaşlık ayrı alışveriş ayrı. Kimi yerle samimiyetiniz de insanlar size yardımcı olmak için çabalıyorlar kimi yerde muhabbetinizde size kazık atmaya çalışıyorlar işte.

Fakat şöylede bir durum var kimsenin hakkını yemiyim. Belki ordaki abiye biri geldi böyle bir kötülük etti ve kadronun çok iyi olduğunu sıfır fiyatınında bir hayli yüksek olduğunu söyleyip sattı. O zaman bilmem ama sonuç olarak benim suçum ne? Bisikletten soğuycaktım olan o olcaktı. Çünkü kısıtlı ihtimallerle yeni bisikletimi toplamayı başardım. Yani bir 10 tl nin bile büyük önemi vardı benim için.

Scudo

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletinizi gördüm trek çok güzel olmuş. Hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Buğra Celayir

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Çok teşekkür ederim. Parçalar çok üst model değil ama çok zor arazi koşullarında ve yarışta kullanmayacağım için gözede hitab eden bir şeyler yapmaya çalıştım işte :)

mustafa gökce

Aktif Üye
Tepki
35
arkadaşlar bende batus performance kullanıyorum turuncu modelini hiç ole 120 gibi bi fiyat duymadımda görmedim de ama cook saglam bi kadro fiatı (sade kadro) 300-320 gibi

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Seda bisiklette sordum yani kadrodan ne fark vardı bilemiyorum ama sadece rengi siyahtı 120 lirada fiyatı vardı. Hani sedona, whistle gibi olsa üzerinde modeli yazsa oda yazmıyor. Batuslar rengine göre mi fiyatlı acaba?