Batman

dervish9

Üye
Tepki
1
Herkese selamlar. Batman'da öğretmen olarak görev yapıyorum.buraya geldiğimden beri pedal çeviremiyorum. Aslına bakarsanız sehir ve cevresi uygun değil gibi geldi ama içimdeki ates beni yakmaya basladı bahar kendini hissettirmeye basladıgından beri. Cok yakında almayı düşündüğüm Kron XC 1000'le beni Batman caddelerinde ve yollarında görebilirsiniz. Umarım Batman'da baska bisiklet delileriyle karsılasabilirim. Hoşçakalın. Aranızda olmak güzel.

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz
Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Aramıza hoşgeldiniz. Çok güzel yurdumun her bir köşesinde bisikletsever olması. Mayıs Ayı ortalarında BATMAN'da olucam. Sizinle tanışmak ve pedal çevirmek beni çok mutlu edcektir. Hasankeyf'te 2 gece konaklıcam. İnternet sitemden kişisel bilgilerime ulaşabilirsiniz.

Sevgiler...

dervish9

Üye
Tepki
1
Teşekkür ederim.İnsallah tanısma, karsılasma fırsatımız olur.Batmanda kalmak isterseniz bizim fakirhane size açık.
Beraber pedal çevirmeye gelince bu benim için büyük mutluluk ve onur olur.
Kendinize iyi bakın:)

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Dervish aramıza hoşgeldin.Bisikletin bugün kargoya veriliyor.Hayırlı olsun güle güle kullan.

dervish9

Üye
Tepki
1
Derya.k tesekkür ederim,burda olmak güzel.
Sönmez Bey tesekkürler.Çocuklar gibi şenim.
Hoşçakalın

batmanli72

Üye
Tepki
0
derish bende batman dan karılıyorum tanışalım mı?

dervish9 bende batmandan yazıyorum

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
merhabalar öncelikle hoşgeldin foruma. ben de şu an malatyadayım. duruma göre biryerlerde buluşup turlarız h.sonları

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Birkaç ay içerisinde Batmanda göreve başlayacağım Batmanda bisiklet süren varsa bilgi almak istiyorum.Lütfen msj atın.

Batmanda bisiklete binen varsa tanışmak isterim.Lütfen msj atın.

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar dün iki arkadaş Batman dan Hasankeyfe 80 km lik bir tur yaptık bu turu her hafta yapmayı planlıyoruz.Bu tarafa yolu düşenleri ve katılmak isteyenleri bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Furkan şakar
Tepki
205
cok güzel bi tur olduguna inanıyorum batmana bu hafta gelicez ama bisikletsiz malesef:Spaylasım icin tesekkurler..

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Merhabalar,Doğum yerim Batman babamın işi gereği 9senem geçti birşeyi çok merak ediyorum bilmediğimden dolayı soruyorum,tayt takımı,kask vb.şeyler giyildiğinde tepki alıyormusunuz?Bu sene gelmeyi planlıyorum eğer tepki gelmiyorsa bisikletimide getiricam gelirsem haberleşir birlikte pedallarıs;)

• Beğen
Tepkiler: barhan

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Açıkçası Hasankeyf e çok sayıda bisikletli turist geldiği için(bisikletçilere alışıklar) kimse sizi garipsemiyor (bakıyorlar ama taciz yok) ya da kötü bir davranışla karşılaşmıyorsunuz.Hatta turist olduğunuzu zannedip yardımcı olmak isteyenlerde çok.Ancak şehir dışına çıktığınızda bolca hello, money, abi beş lira ver,üşümüyor musun?,ıslık çalmalar oluyor ama şu ana kadar kötü bir olayla karşılaşmadık.Tam tersine çay ısmarlayanlar koyu sohbetler gayet keyifliydi.Bekleriz gelin birlikte pedallayalım.

erdal ırmak

Aktif Üye
Tepki
209
sizinle tanıştığıma memnun oldum... cumartesi gürüşmek üzere.......

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu yaz görev icabı Batmana geleceğim.Orada da BF Temsiilciliğinin olması beni mutlu etti.Sağlıcakla kalın.