Batıdan Antalya'ya kadar turcu handikapsız arkadaşlar var mı?

Scudo

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
Hem cümle devrik, hem de böyle talepkar olunca tur arkadaşı bulmak zor olur. Siz isteklerinizi düzgün bir şekilde ifade edemezseniz insanların sizinle yola çıkma konusunda şüpheleri oluşur. Tavsiye olarak güzergah konusu başta olmak üzere taleplerinizi daha net belirtmenizi söyleyebilirim.

Bunun dışında çadır konaklamaları 35 tl civarında bu bölgelerde. Kamp alanı yerine ormanlık veya deniz kenarı müsait yerlere bakın derim. Soracağınız sorular varsa yardımcı olabilirim Bodrum-Antalya arasını bir kaç kez turladım. Ama ne olur siz de bize yardımcı olun ve mesajınızı daha anlaşılır bir şekilde düzenleyin. Keyifli turlar dilerim.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.646
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Daha önce bir forum üyesini de aynı yazım şekli yüzünden uyarmış ve kibarca terslenmiştim [emoji4] Sağlık olsun. Böyle böyle ölmeden öğrenecekler inşAllah canım Türkçemizi.

Cemal Ç.

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aklım karıştı, tekrar tekrar okudum. Batıdayım ama tam da emin değilim ( Bergama ) , yanık kokusu geliyor benden...

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
//format C:/q/s

Konu Sahibinin Yazdığı; 8 kg yukle triban3 le cikarim arkadasin 2 kg yuku yani su bende olur ama ortalama 15 20 olur tehlikeli yerlerde ,yokuslarda 7 8 ama iniste frensiz 70 i bulmaliki 1 2 gun erken bile gidilsin.Birde 150km falan olsun en az tadi olsun.konaklama parasi 1 2 kez 20 30 tlcamping olur.apartlar 30 35 e bulunursa 1de.100 150 tl harcariz yemege ogrenciyim parayi harcayamam, donuste ankaraya 80tl bilet almiycam kelepir bisikletlerden anlayan egosu sismeyen biri olursa az cok anlasmaya calisirim, ortak kararlarla tur 1 ay bile surse super olur 5 6 gunde kafamiz rahatsa.havaya gore cikilacak?

Translating; :hihi:
Triban 3 bisikletim, yaklaşık 8 kilo da yüküm var. Benle gelecek arkadaşın su taşımasına gerek yok suları ben taşırım (takribi 2lt) tehlikeli yerlerde ortalama 15-20 km/h ile gideriz ama bayır aşağı salalım 70km/h a çıkalımki gideceğimiz yere en azından 1-2 gün erken gidelim. günlük en az 150km filan yol katedelimki tadı çıksın gelecek arkadaş buna göre kondisyonlu olursa sevinirim. konaklamada 1-2 kez paralı kalabiliriz 20-30tl günlüğe bütçe ayırdım ama güzel bir apart bulursak 30-35tl bile veririrm lakin genelde kamp yapmayı tercih ederim. Yemek için 100-150tl ayırdım öğrenci olduğum için paramı çarçur edemem çünkü dönüşte bilet için 80tl cebimde para kalması lazım (burada dönüşün otobüs ile olacağını anlıyoruz). Alt seviye bisikletlerden anlayan (sanırım teknik destek için :) ) egoları olmayan biri ile kolay anlaşırım. ortam güzelse, kafalarımızda uyuşursa ve zamanda varsa tur 1 ay bile sürebilir ama 5-6 gün yapıp dönebiliriz de, o an ki duruma bağlı. Havaların iyi gideceği bir günde/haftada kararlaştırdığımız bir gün de yola çıkarız...:harika:

NOT:Arkadaşlar tur planı yapan ve yukarıdaki yazılı düşüncelere sahip olan kişi Konu Sahibi dir. Ben Sadece Konu Sahibi arkadaşın Duygularına Tercüman olmak adına bu düzeltmeyi yaptım Sanırım Yanlış Anlaşılmış, Mesajları Bana Değil O na Gönderiniz :)

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
ben bu tur planının en çok ; tehlikeli yerlerde ort 15/20 km/h ile gideriz ama bayır aşağı salalım 70 km/h a çıkalım ki.. kısmını sevdim :)