Basık MTB Projesi: SlaMTB

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
Salcano ihtiyacı olan birisine ücretsiz olarak verildi arkadaşlar basık bisiklet yalan oldu ama hâlâ uzatılmış basık otomobil lastikli bisiklet hevesim oluyor bazen sonra geçiyor. Bunun yerine modifiye bütçe ve eforunu korona harcadım. 240 gr. hafif pedallar, shimano hb-m475 kasetli arka göbek, acera m360 aktarıcı, alivio m410 (kelepir fiyata düşürdüm) kollar, tekerlek göbekleri ne seramik bilyalar, ön maşa ve jantlara reflektörlü şeritler, sele borusu, gidon boğazı ve gidona extra sim atılmış bol simli metalik boyalar uyguladım zımpara, astar ve vernik ile birlikte. 10 w güzel bir stereo hoparlör de taktım Bluetooth ve hands-free özellikli hem müzik dinliyorum hem sürüş sırasında durmadan telefonu cevaplıyorum.

Scudo

rolliwy

Üye
Tepki
9
İsim
Berk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bisiklet topluyorum salcano hector ön maşayı nasıl alyan olmadan basabilirim.242515714_342745050875103_8217253875534991312_n.jpg

rolliwy

Üye
Tepki
9
İsim
Berk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
  • İnanılmaz
Tepkiler: M.İhsan

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
balık şase alıp araba lastiği bile takmayı düşünüyorum
Balik sahse derken? Yani sasenin kadro oldugunu anladimda baligi tam cikaramadim.
Birde araba lastiklisi var bence olmyan bir sey yapmak lazim, mesela traktör lastigi müthis olur gibi geldi bana.

rolliwy

Üye
Tepki
9
İsim
Berk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Balik sahse derken? Yani sasenin kadro oldugunu anladimda baligi tam cikaramadim.
Birde araba lastiklisi var bence olmyan bir sey yapmak lazim, mesela traktör lastigi müthis olur gibi geldi bana.
traktör lastikliside var tr de tek birşey yapmayı planlıyorum fakat bulamıyorum

• Hahaha
Tepkiler: Kadir İLBAY

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bize acila bilirsin, aradigini buraya yaz yardimci olalim. Tr de degil dünyada tek olursun.

SON olarak bize balik kadro nasil birsey anlata bilirmisin? Zira bisiklet dünyasinda balik kadro diye bir sey yokta ondan sordum, aceba basikcilar aleminde kadrolarinda modelleri ayrimi olyur merak ediyorum.

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yapın kardeşim yapmak istediğiniz şeyi istediğiniz şekilde yapın. kimsenin sizi gözüne kestirip tavsiye veriyorum ayağına üzerinizden kendi egolarını okşamasına da göz yummayın. piyasada değişik değişik bisiklet türleri var, eminim elinizde markalaşma, seri üretim vs. imkanları olsa herkes sizin bisikletlerinize de farklı gözle bakacaktı, şimdi farklı bakıyorlar. bisiklet herkese aynı şeyi ifade etmeye mecbur değil, kimse de bisikletten sizin anladığınız şeyi anlamak zorunda değil. destekliyorum ben sizi.

rolliwy

Üye
Tepki
9
İsim
Berk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yapın kardeşim yapmak istediğiniz şeyi istediğiniz şekilde yapın. kimsenin sizi gözüne kestirip tavsiye veriyorum ayağına üzerinizden kendi egolarını okşamasına da göz yummayın. piyasada değişik değişik bisiklet türleri var, eminim elinizde markalaşma, seri üretim vs. imkanları olsa herkes sizin bisikletlerinize de farklı gözle bakacaktı, şimdi farklı bakıyorlar. bisiklet herkese aynı şeyi ifade etmeye mecbur değil, kimse de bisikletten sizin anladığınız şeyi anlamak zorunda değil. destekliyorum ben sizi.
eyw kral mtb almaya paramız yok veya yarış bisikleti ha olsa mtbyide basarmıyım basarım basmak için illa amartisör olmasına gerek yok desteğin için eyw
Bize acila bilirsin, aradigini buraya yaz yardimci olalim. Tr de degil dünyada tek olursun.

SON olarak bize balik kadro nasil birsey anlata bilirmisin? Zira bisiklet dünyasinda balik kadro diye bir sey yokta ondan sordum, aceba basikcilar aleminde kadrolarinda modelleri ayrimi olyur merak ediyorum.
1634035713928.png bu arka şaseye balık şase diyoruz araba lastiğine uyumlu
başlık açamıyorum işte
Üyeliğinizin yeni başlık açabilme izni yoktur. hatasını veriyor