Balkan Bisiklet turu (Haziran 2016) : Yollar, Sınırlar, Kapılar... (Video Kolaj)

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Turun yazısını henüz tamamlamamış olsam da bir video oluşturup paylaşayım dedim.
Videodaki sarsıntılar için özür dilerim. Gidona bağladığım için maalesef biraz sarsıntılı. :)

(link)

Selamlar
five

Scudo

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Murat bey dediğim gibi sizin tur paylaşımlarınızda yaptığınız detaylı anlatımlarınız gerçekten emek isteyen bir iş, turlarda hepimiz bir çok detay görüyoruz lakin tur sonunda onları kaleme dökmek gerçekten sabır işi bu konuda sizi tebrik ediyorum, ayrıca güzel ve kaliteli kareler paylaşıyorsunuz oda ayrı bir güzel. Hazırladığın bu videoda onların üstüne cila olmuş, yürekten teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: five

five

Part time turcu
Tepki
3.962
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Cüneyt Bey yüreklendirici yorumunuz için çok teşekkür ederim. Verilen emeklerin karşılığında böyle güzel yorumları almak hem de bu emeklerin en buyuklerini verenlerden alabilmek en büyük mutluluk kaynağı.

Tekrar çok teşekkürler.
five (Murat)

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
@five
Murat bey gerçekten yurtdışı turları form okuyucusu arkadaşlar için biraz ikinci plandamı kalıyor bilemiyorum tabiki bunada ben de dahilim. Heleki siz o kadar detaylı anlatım ve paylaşılan resimler gerçekten emek. Onun için birkaç ay gecikmeylede olsa turunuzu büyük bir beğeniyle okudum size ve genç kardeşimi tebrik ediyorum, selam ve sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: nonsteril ve five