Balıkesir

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
@dr.sarslan
bisikletle tanışmanıza çok sevindim. eğer sizin içinde faydası olacaksa Balıkesir Bisikletliler Derneği ile tanışmanızı tavsiye derim. balıkesir bisikletliler derneği facebook sayfamızdan yada (link) adresinden etkinliklerimizi takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Esesim10
Scudo

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.600
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Bisiklet sürmeye yeni başladım/öğreniyorum. 1 ay oldu yaklaşık. Uzun süredir düşünüyordum bisiklet öğrensem diye. En son migrosun önünden geçerken satılan ucuz bisikletleri gördüm. Hadi al dedim. :D
Birkaç gün kendi kendime uğraştıktan sonra iyi kötü sürmeye başladım. bi 10gün falan geçtikten sonra biraz araştırıp bisikletçiye gidip ikinci el merida crossway 500 aldım. Akçay sahile kadar gidip gelebiliyorum şimdi. Ama biraz daha öğrenmem gerek(ayakta nası sürülür daha beceremedim). Bi civarlarda sürüş teknikleri vs. öğretebilecek birileri var mı acaba?

paramedic.

Üye
Tepki
1
İsim
Zafer öztürk
herkese merhaba foruma yeni üye oldum.altınoluktan katılıyorum sizlere lakin daha bir bisikletim yok tarzını bile seçemedim yardımcı olabilecek olan var mı ?

paramedic.

Üye
Tepki
1
İsim
Zafer öztürk
@kerem E altınoluk merkezdeyim.oturduğum mahalle altınoluk mahallesi.belde merkezinden 1 km yukarda.amacım çarşıya,markete,sahile gidip gezmek.yüzde 60 belde içi yüzde 40 toprak ve mıcır taşlı yollarda gezinti.bütçem 2500 belki 3 bin.

• Beğen
Tepkiler: kerem E

kerem E

Daimi Üye
Tepki
240
İsim
kerem
Bisiklet
Bianchi
@paramedic. Bence şehir bisikleti olur size. Ayrıca bagaj deliklerine bagaj takıp marketten aldıklarınızı felan koyabilirsiniz.

EminTurhan

Üye
Tepki
1
İsim
Emin Turhan
Bisiklet
Salcano
Herkese merhaba bende yeni bir bisiklet aldım (salcano ng 650) ve beraber turlar, kamplar yapabileceğim arkadaşlar abiler arıyorum.

Cem Tunç

@bike33travel
Tepki
381
İsim
Cem Tunç
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Triathlon
Balıkesir'in doğası nasıl, bisiklet sürmek için ideal mi?

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.600
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@paramedic.

Şehir bisikletleri en uygunu gibi.
(link)
(link)
(link)

Mehmet.10

Üye
Tepki
0
İsim
Mehmet S.
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar Balıkesir'de yaşayan ve bisikletçileri bilen kişiler var mı ? Var ise bisikletçi önerebilir mi ?

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant

@Mehmet.10
bissa bisiklet ver işinde profesyonel ayrıca BABİSD (Balıkesir Bisikletliler Derneği) Başkanı tavsiye edebilirim dernek faaliyetlerini de facebook balıkesir bisikletliler derneği ve instegram babisd_org adresinden takip edebilirsiniz

o.kucuk

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
Ömer
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
@emre0x5d adli kullaniciyi taniyan var mi aranizda arkadaslar?? kendisine bir turlu ulasamiyorum forum ozel mesajdan..

Tepki
11
İsim
Tolga Şerbet
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu civarlarda sürecek varmı? Bende 1-2 hafta oralardayım

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.277
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
kaz dağının neresine çıkacaksınız? öyle kolay iş değil oraya çıkmak. milli park ve sit alanı olduğu için bir noktadan sonrasına kültür bakanlığı onaylı rehber olmadan çıkılamıyor. bir yere kadar gidersiniz, oradan ileriye rehbersiz gitmek suçtur. westeros'un karanlık zindanlarında çürütürler sizi. ejderhalara yem ederler.

• Beğen
Tepkiler: phantomm
Tepki
11
İsim
Tolga Şerbet
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yok mu hiç turlayacak Akçay çevresinde ?

Tepki
3
İsim
Eren
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Balıkesir/Merkez de oturuyorum ve hem arkadaş hem kanka hemde tur arkadaşı arıyorum yeni başladığım için çok hızlı gidemiyorum yoruluyorum 125 kiloyum ve kilo vermeye çalışıyorum benimle tur yapmak isteyenler yada tur olmasa bile bisikletle takılmak isteyenler ulaşsın bu arada ben Eren.

yhb10

Üye
Tepki
1
İsim
yusuf ercan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar 2. el güvenilir bisiklet satan varmı blk de? 1000 tl ye kadar yol bisikleti ?