Bahçeköy 26.12.2009

Scudo

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@varol bisiklet

Birgün mutlaka pedallayacağımızı umuyorum, Misyonumuzu sürdürürken il sınırlarını aşmanın planlarınıda yapmıyor değiliz. Lakin hava şartları ve dahada önemlisi günün kısalığı bizi kısıtlamakta. Laf olsun torba dolsun diye bir iş olmamalı, herkes keyif almalı yapılan eylemden.
Sevgi ve dostluğumuzla

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
@Harun Akalın

Biliyorsun bu tura sen katılacaktın ama Kamil abinin sana vermiş olduğu ceza sebebiyle tura ben katıldım.Formam sana feda olsun.

• Beğen
Tepkiler: Kamil Tabak

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Hahahahaha, neden gülüyorum dersiniz ?
Haluk ve Harun Abi kardeşler ve bizim onları tanımlama tabirimiz '' AKALIN BROTHERS''. Ne mutlu iki kardeş birden bisiklete sarılmış vaziyetteler. Haluk için her yol Ankara idi şimdi ikisi içinde aynı tabir geçerli, tabiii pazarları. Bu birrr. İkincisi ise CEZA olayı, espri ile karışık bir uygulama. Diyelim buluşmaya zamanında gelmediniz köyde mola verir isek Çayları o dostumuz ısmarlar. İkincisinde ceza aynen devam eder. Eh 3. de olursa yandı gülüm keten helva. Grubun aç olduğunu bir düşünsenize ... İşte bu nedenle gülüyorum. Harun 1. cezayı tur hakkını abisine vererek çekti. Şimdi pazarı iple mi urganla mı çekiyor varın siz düşünün.
sevgiyle sağlıcakla

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@KAMİL TABAK

Bu rotayı bir kez daha yapmak istiyorduk ama çok şiddetli bir lodos fırtınası bizi engelledi.
Sabah bisikletle açık alanda biraz deneme sürüşü yaptım ama neredeyse uçuracaktı ve rüzgara karşı ilerlemenin de imkanı yoktu.

Tepki
137
@haluk akalın

benzetmen harika olmuş ağbi, bahara hakan ağbinin "burası değişik bir parkur alanı .... yollardan geçeceğiz" dediğini duyar gibiyim....

şu tepenin arkası..... az kaldı.... nerdeyse geldik.... sözlerinin tecrübesine sahip biri olaraktan söylüyorum..:D :D :D

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@MEHMET ŞEKER

Bunlar sihirli sözcükler: "az kaldı, birazdan, geldik sayılır, şu tepenin arkası, ne kaldı ki, daha saat erken, bi soluklanalım gerisi kolay, köyde çay içeriz vs"

Baharda çok duyacaksınız bunları, şimdiden alışın:)

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Sevgili Mehmet,çok haklısın aynı yollardan bende geçtim.İzzetiye sapağındaki
o gün benden bu kadar arabamı çağırayım gelip beni alsın dediğimde Hakan hele bir soluklan bakalım bir nefes al olmazsa arabanı çağırtırsın dedi.Ama ogün bu gündür ben Hakanın o günkü desteği ile turları sonuna kadar tamamladım.