Bacak Kılları

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Sevgili büyüklerim ve küçüklerim. Benim sorunum ayaklarımdaki kıllar. Öyle aşırı derecede kıl falan yok, ama yinede sırıtıyor. Kıllardan dolayıda ayak kas yapmıyor diye biliyorum. Bu kılları tamamen yok etmek istiyorum, yani uzamamasını istiyorum. Acaba ne yapabilirim ?

Scudo

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@Hasan Can BAM

uzamaması için birşey söylemiyim ama ,bu olaydan dolayı kas yapmama diye birşey yok bunu bilin yeter,ama ,temizlik olarak kesin çözüm laserli epilasyon vs.

• Beğen
Tepkiler: iamhasancanbam

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Bir kaç triathloncudan kas olmuyor diye birşey duymuştum kıllardan dolayı. Tüy dökücü losyon kullanmamı önerirmisiniz peki ?

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Hiç çıkmasın dersen lazerli epilasyonlar var ama biraz pahalı sanırım,sakın jiletle,tüy dökücüyle uğraşma kılların daha sert ve kalın çıkar.. En temizi ağda ve söylendiği kadarda acımıyor asla yada ben hissetmedim :) Taytın altında kıllı bacak kötü duruyor gerçekten ve aldıktan sonra çok ferahlıyorsunuz,kaslarda belirginleşiyor güzel görünüyor ;)

• Beğen

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Kişiden kişiye değişir 1 aydan fazla idare ediyordu beni.. Ama tüy dökücüyle 1-2 haftada direk çıkıyordu.

• Beğen

iamhasancanbam

Daimi Üye
Tepki
530
Bisiklet
Sedona
Birşey daha soracağım peki. Tüy dökücü, makineler ile kestikten sonra daha sert ve gür çıkıyor. Peki ağda da bu böylemi ?

TravellerSeko

Aktif Üye
Tepki
32
İsim
Serkan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
arkadaslar agda yapildiginda yasanan en buyuk problemlerden biri batık durumu. cikarken cok fena oluyor. bu batıkları onlemek icin yapılan birsey var mı?

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Makina veya ağda ile aldıktan sonra 'karınca yumurtası yağı' diye bilinen bir yağ var hemen üstüne sürerseniz çok bariz azalmayı görebilirsiniz.

Ünal Altay

Daimi Üye
Tepki
185
@Ahmet Gürkan

Üstadım aynen öyle :) Ben yaz aylarında özellikle akşamları bisiklete biniyorum, söylediğin gibi araba ışığında bacaktaki kıllar parlayınca tamam :) Ama taytın altında kötü durduğu fikrinide katılıyorum, ama en güzeli kıllar alındıktan sonra mutlaka bir solaryuma filan gitmek, ben bir keresinde tatile giderken göğsümdeki kılları almıştım, çok az kıl olmasına rağmen kılları alınca sevgili Derşan dostumun söylediği gibi tavuğa benzedim :) hemen öğlen sıcağında kendimi güneşin altına atmıştım valla heh :)

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Bu sporu ciddi bir klub sporcusu olarak yapmıyorsan kılları almamanı öneririm.
Bende doğulu bir insan olarak kıl normalin üstünde ama ben taytımı giyer çıkarım.Yani pire için yorgan yakmana değmez.Ama vucudunun bacak bölgesinde kıllar yorgan gibiyse araştırmanı yapıp en uygun olanı uygula.

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Ne gerek var böyle şeylerle uğraşmaya ya!.. He bacağında kıl olması performansı düşürecek!.. Yok artık ya daha neler :D Derşan abinin dediği gibi tavuk gibi olursunuz sonra :D

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Body ci için kıl ne ise bisikletçi için de biraz o bence, tabii profesyonel olarak biniliyorsa :) bence alınmalı

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Ya çok ve sert çıkması olayına kişiden kişiye göre değişir.Şu an benim jiletle aldığım yerler ve hiç almadım yerlerdeki kıllar çokluk bakımından neredeyse aynılar.