B.Ü. Ayvalık Meslek Y. Okulunda bisiklet yasak!

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
Bisikletler için birkaç tane park yeri yapılıp öğrencilerin bisiklet ile gelebilmelerini sağlamaya karşı olacak fazla kişi olacağını sanmıyorum. Yapmanız gereken, yetkili kişileri buna ikna etmek. Yüksekokul sekreteri kendi başına karar alıp uygulayabilecek birisi değildir. SKS (Sağlık Kültür Spor) veya okul müdürü ile görüşmenizde fayda var. Bu yılın bütçesinde para kaldıysa 1-2 ay içinde isteğiniz gerçekleşebilir.

@07yusuf

Park yerinin kısıtlı olduğu her yerde personele öncelik verilir; bazı üniversite sadece personelin park etmesine izin verir, bazısı personele bedava öğrenciye ücretli yapar, kimisi de personelin dersliklere yakın yerlere park etmesine izin verirken öğrenci otoparkı olarak kampüsün ücra bir köşesini ayırır.

Nobel ödülü almış profesöre herkesin adı ile hitap ettiği Amerikan üniversitelerine de gitseniz bu durum çok değişmez.

Scudo

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
@Decsan
Henüz o aşamaya gelmedim hocam.
Önce okul müdürü ile görüşeceğim.

@Decsan
Henüz o aşamaya gelmedim hocam.
Önce okul müdürü ile görüşeceğim.@Murat B.
Aynı fikirdeyim.
SKS ye mail attım ncelikle,sırada okul müdürü var.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@Okan Örs Ülke Üst düzey eğitim veren kurum öyle mi?
bir de helal vs istenmesi ne komik?!!
Üniversite çalışan ı olan arkadaş bir de Avrupa da okuluna bisikletle giden yığınları görse ne yapardı?
Bunların bir tanesi de "ben insan yetistiriyorum daha iyi daha fazla ne yapmalıyım?" Diye düşünmüyor demek ki?

Şaşırmadım Bizim okul müdürü de bana "okulda duş alma! Bisikletini okula sokma" dedi... Öğretmenler için yapılmış duş ve koskoca binada bomboş duran 20tane odaya rağmen...(aynı kurumda 13yildir öğretmen im bu arkadaşın 3.yili)

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@alper 76
O rezil okul müdürü de arabasını okula sokmasın o zaman. Kimse okula araba sokmasın. Bisiklet de araba da ulaşım aracı sonuçta.

Adım gibi biliyorum ki, duş ile ilgili bir tartışmaya girecek olsanız size vereceği cevap: "Okulun suyunu kendi amaçlarınız için kullanarak kul hakkına giriyorsunuz." olur. O zaman da o rezil müdüre, o zaman tuvalete de gitme demek gerekir. Hatta okulun mescidinde namaz kılanlar da evden abdestli gelsin madem.

Hocam resmen tımarhanelerde eğitim öğretim yapıyoruz. En çirkin, en cahil ve en yüzsüz olanları da başımıza idareci diye dikiyorlar genelde. Bin tanesinin içinde 5 tane düzgün ya çıkar ya çıkmaz.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
@07yusuf dostum bunların hepsi hikaye... 2senedir her sabah okula kendinden önce gelir dusumu trasimi olur millet arabasını park ederken ben okul bahçesinde olurum. Puan verirken "zamanında okulda bulunmaktan.. kırmış" benden önce hiç gelmediği için gidip hesabını sordum. Kendince karşılık veriyor.

3senedir spor öğretmeni arkadaş in ile ortak kullandığım duş u bilmiyormuş Muş... Yalan! Mümkün mü??

2metre hortum aldım tuvalette duş alıyorum.. keyfimi kimse bozmaz. Öğretmenini tuvalette duş aldıran utansın!!!