B.duzunden ilk Kumburgaz ziyaretimiz...:)

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@brksyhn

Kıyamammmmm ben sana....:) Islerini bitir de katıl artık aramıza....Ceza konusunu yazdık deftere...Borcun olsun.....hahahahahha:D :D

• Beğen
Tepkiler: brksyhn
Scudo

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@nighteagle1

Valla Mesut Girgic ve ekibini gordukten sonra fotograf olayı ile ilgili ne kadar amator ve eksik oldugumu farkettim....:) :) Kendimi bu konuda gelistirmek istiyorum artık....

Ekibimiz muhabbet konusunda cok iyi ama hakkatten...:D :D

cakmakmehmet

Daimi Üye
Tepki
109
@trinity72

yahu çok teşekkür ederim..sonunda beni kandıracaksınıuz galiba ama hariçten gazel okumak daha hoş geliyor bana.. belki bir gün katılırım size..özleyin beni anacım

• Beğen
Tepkiler: trinity72

brksyhn

Aktif Üye
Tepki
36
@trinity72

tmm kaptan'cığımda kızmamış cezam lokuma çevrilsin o halde :eek:

KOMBOZ

Üye
Tepki
18
@seykem

KEMAL bey kardeşim
ayıp oluyo valla.ELMAS hanım olmasa olmayacakmı yani bu işler:D adamın asabını bozmayın kardeşim,ne var bizde yaparız bu işi ELMAS hanım kendini bulunmaz hint kumaşı zannedecek şimdi,ama ELMAS hanıma bende teşekkür ederim,bu güzel fotoları ben çekiyotum
bana teşekkür eden yok efenim,kıskanıyorum söyleyeyim
:boese157: :10:

• Beğen
Tepkiler: seykem

KOMBOZ

Üye
Tepki
18
@trinity72

alo arkadaşlar neler oluyo orda bakim kanki felan
:rolleyes:

trinity72

Forum Demirbaşı
Tepki
362
@KOMBOZ

Sayın Encumenim...:)

Tabiiki ben olmazsam da siz bi araya geleceksiniz...Kimin garantisi varki hayat ile ilgili...devamlılık ile ilgili....Ayrıca emin olun ben BULUNMAZ HINT KUMASI deilim... Hic bi zamanda boyle bi iddiam olmadı...Bir Trinity gider bi Trinity gelir...Gezilerimiz tum pedalseverlere acık...Yarın kimin gelecegi belli mi olur ???:) Fakat burnuma kıskanclık kokuları geliyo yaw...:):)

Selay Yaman

Forum Bağımlısı
Tepki
846
@trinity72

Kaç TRİNİTY gelir bilemem ama sizin gibisi gelmez gibi geliyor bana :) ben dışardan katıldım konuya ama..Yorum yapmadan geçemedim ..

• Beğen

kurmedia

Aktif Üye
Tepki
128
güzel paylaşım,yanılmıyorsam bir ara kumburgazda ufolar vardı,aklıma geldi yazma gereksinimi duydum bende,hala duruyolar mı acaba:). Şaka bir yana gerçekten güzel gezi,paylaşım için teşekkürler...

keremkeke

Forum Bağımlısı
Tepki
422
@pırtık

o birrrr öncüüü
o birr güzelllll
o bir bisiklet delisiiii
o birr kaptaniçe :p
o o o o TRİNİTY :D

• Beğen

seykem

Aktif Üye
Tepki
52
oo kıskanılan
ooo herdaim anılan
oooo bir beylikduzu asıgı
ooooo bir kıdemli uye
000000 ,1,2,3 TRİNİTY :D bu arda baykal abi senin yerin kalbimiizde ayri bi sekil de bulunmakta unutma senin ile daha pepecula iyecegiz :)sunu da belirtmek isterim baykal bey resim lerin cogunu ceken kisi ama bilgisayara yukleyen kisi ise trinity ama puanlar ve tesekkurler trinitye gidiyo ne yapalım hayat bole :D