Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Avrupa Sahil Yolu (Sariyere Doğru)

SerkanEriş

Bisiklet Meraklısı :)
Tepki
170
İsim
Serkan Eriş
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selam,
bu pazar ve mümkün olan her pazar 8-9 gibi sahil yolunda bisiklete biniyorum. genelde 2-3 kisi oluyoruz. bu güzergahta binmeyi düsünen arkadaşlar burada haberleşelim..
serkan

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse
Scudo
Bu konu en son grupta konuşulan mı? Walla Anadolu yakasındayım ama ben de gelmeyi düşünüyorum.

bende gelebilirim vaktim olursa, her ne kadar anadolu tarafından olsakta amaç pedal çevirmek olunca her$eye katlanıyoruz dimi ama ;)

evet yahoogroupsta gecen gezi emrenin dedigi gibi 8.30 da beşiktaş barbaros heykelinin orada buluşuyoruz. zaten mailden takip ediyorsunuzdur görüşmek üzere...

Selam, saati 8:40-45 yapmak mümkün mü? Çünkü Kadıköy'den Beşiktaş'a vapur 08:15 te var! Kesinlikle daha sonra 09:15 yapmanızı istemicem merak etmeyin ;)

selam ozkan,
bulusma saati 8.30 fakat hareket saati 8.45 olacak. sen zaten 8.15 vapurundayım diye telefon edersen ben seni beklerim. bastırır yetişiriz gruba. :D

Peki o halde nedir telefon numarası? Benim 533 - 417 13 69... Bu arada sen Serkan Eriş miydin? Erikliye gitmiştik biz seninle...

evet doğru tahmin ben serkan eriş, bayaga oldu dimi erikliye gideli vakit çabuk geçiyor. benim numaram: 0535 232 56 26 . bu arada seninkini telefona aldım goruşmek üzere..

:) Güzeldi Erikli, gerçi tekrar gidelim gidelim gidelim demekten dilimde tüy bitti ama olsun. Belki tekrar gidilir, güzel olur. Hatta siz ayarlarsanız bir haftasonu da Balgrada gidili veya Kilyos'a... Neyse onlar sonra, pazara görüşmek üzere:)

Çok iyi oldu bu ya, sonunda grup halinde binebileceğiz göğsümüzü gere gere :D
pazar sabah 8:30 da ben ve bir arkadaşım daha geliyoruz beşiktaş'a... Ben Çapa'dan geliyorum, samatya'ya inip oradan geleceğiz.

Buluşmak üzere ...

Oguz

Selam Millet, bende ordayım Pazar sabahı. 8.30 da görüşmek üzere.

Tarık

Arkadaşlar ben karşı tarafa yabancıyımbiraz..Oranın bisiklet yolu nasıl..Bildiğim kadarıyla ayrı planlanmış bir yol yok...Ayrıca pazar günlerikarşının trafiğinde yürüyerekgitmek bile çok güç..Bisiklet zorlamıyormu:)) Yoksa benim bilmediğim kestirmelermi var :)

Sahil yolundan (ortaköyden) giderseniz pazar günü bile olsa sabah saatlerinde çok tenhadır, ancak öğleden sonraya kaldınızmı yandınız demektir-arabalar arasında rapsodi yaparsınız bye&smile..

herkese selamlar,
arkadaşlardan bir bahçeköyden çıkarken toprak yolda başka yola saptı. kendisi buradamıdır acaba? birde herkesin gezi hakkında öneri ve eleştirilerini bekliyorum...

Çok geç uyandığım için o kadar istememe ve hazırlanmama rağmen kaçırdım... Haftaya heralde tekrarı düzenlenecektir diye umut ediyorum. Görüşmek üzere...

gayet keyifli bir faliyet oldu katılan tüm pedal doslarına tesekkür biz beş arkadaş saat 15:30 gibi belgratdan cıkabildik dönüsde gayet iyiidi umarım sizinde dönüşünüzde bir sorun cıkmamışdır yeniden ve enkısa zamanda görüşmek üzere

Ya toprak yoldan yanlış tarafa sapan benim galiba,
Bi ara önümdekiler açmıştı arayı ama arkamda da Emre ile Adrian vardı, ben de nasıl olsa ortadayım bişi olmaz sapak olursa dururlar heralde dedim bastım, ilginç tarafı hiç durmadan gittiğim halde nedense kimseye rastlayamadım, yolda gördüğüm bir iki insan da hiç bir bisikletçinin geçmediğini söylediler...

Şansıma kendimi zincirlikuyu'ya gitmek isterken kağıthane yolunda buldum, alibeyköy eminönü falan deyip ordan eve gittim, hatta tahminimce diğer yoldan daha bile kısa oldu:)

sorun yarattıysam kusura bakmayın, mümkünse bi dahakine herkesin cep telefonunu alacağım...

Oguz

selam oguz.
Emre seni sapakta 5 dakikaya yakın beklemiş. İyi olduğuna ve rahat bir sekilde dondüğüne sevindim.
benim için gezi çok tatmin edici oldu. genelde bir tarz sürüş yapıp geri dönüyordum. yani benim için hem grup ile gitmek,yokuş çıkmak, ormanda ve toprak yolda sürmek güzel oldu.
pazar günleri mümkün oldukça toplanabilirsek bizde gruplaşabiliriz.
26 eylül pazar buluşmak üzere..

Slm,ben dr.Ayşim.sitenizi yeni keşfettim ve çok mutlu oldum.ben ortaköyde oturuyorum.pazar turlarına katılmayı çok isterim.bu pazar nöbetçiyim maalesef...umarım diğerlerinde görüşürüz.

Selam Arkadaşlar, önümüzdeki 2 hafta malesef yokum size iyi faliyetler.
Ben Akdeniz'e dogru gidiyorum. Fırsat bulursam Tahtalı'ya gidecegim. Orada çok güzel birkaç güzergah var :04:
Bana şans dileyin. 2 hafta sonra görüşmek üzere..

Sevgiler

Tarık

Back