Avcılar-Karaburun Bisiklet Turu Duyurusu

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
Merhaba Arkadaşlar,

26 Ocak - 31 Ocak 2015 tarihleri arasındaki her hangi bir günde Avcılar dan çıkıp Terkos, Karaburun tarafına günü birlik pedallamayı düşünüyorum.
Tek Başıma sıkıcı olur düşüncesiyle tura katılabilme imkanı Olan arkadaşlarla irtibatlaşarak ortak bir kararla hareket edebilirim...

Saygılar.

Scudo

Murat İ.

Üye
Tepki
5
Bisiklet
b'Twin
Imrahor karaburun dursunköy rotasinda 20kisilik gruplar oluyor haftasonları.
dursunkoyden mi basliyorlar kimlerdir bilmiyorum :)
Biz 2 cook cok yeni arkadas olarak 2-3 tur yaptik.
rahatsizligimdan dolayi suan cikmiyoruz.
havalar duzelince devam etmeyi istiyorum.

Cok zevkli keyifli bir yol
simdiden iyi yolculuklar.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Ortalama yol ve rota nedir?

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@lealtad
65 Gidiş 65 dönüş olmak üzere 130 km lik bir yol.
Bende ilk defa gidecem.

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
O kadar dayanacağımı bilsem gelirdim aslında ama leventten zaten çok zor olur.

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
Bisikleti yeni aldim kondisyon sifir yoksa bende katilirdim:)

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Ardaa
Merhaba,
Metrobüs ile avcılara kadar gelebilirsiniz aslında.
Gezi için çıkacam bende. Hem bisiklete binmek, hemde yeni arkadaşlarla tanışmak amacım.

@aycan turan
:) iki kişi çıkarsak kondisyonunuzun Bittiği yerde döneriz... Sıkıntı değil. Amaç yaza doğru bu civarda pedallayabilecek arkadaşlarla tanışıp, bu rota üzerinde konaklamalı turlar gerçekleştirmek.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa kuşku

aycan turan

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
şişliden avcılara kadar ben zaten tıkanırım:)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Benim de oralarda tanıdıklarım var. Yalnız sizin dediğiniz tarihte malesef çalışıyorum ama eğer Şubat'ın ilk haftası gitmek isterseniz size seve seve eşlik ederim. (BU ARADA BEN DE HİÇ UZUN TURA ÇIKMADIM).

Tepki
130
@MehmetK

Merhaba Mehmet, bizim Bahçeşehir merkezli bir grubumuz var. Whatsapp üzerinden sürekli iletişim halinde olan bir grubuz. Yaklaşık 20 kişiyiz. Yapmak istediğin Karaburun ve diğer turları defalarca yaptık, yapmaya devam ediyoruz :) Özelden telefon numaranı yaz. Grupta konuşulan anlık turları da takip etmiş olursun.

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
@Sezerşan Ünal
Sanırım mehmet gruptaydı ama cıktı diye hatırlıyorum yanlış da hatırlıyor olabilirim Sezer.

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@fatihtemizer
Merhaba Fatih. Is yogunlugum nedeniyle aktivitelere vakit bulamadigim icin gruptan ayrilmak zorunda kalmistim. Saygilar...

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@Sezerşan Ünal
Merhaba sezer. Fatihinde belirttigi gibi gruba uyeydim ancak. Turlara vakit bulamadigim icin gruptan cikmak zorunda kalmistim.

Aspendos2309

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
@jeodemp
Tesekkur ederim. Subatin ilk haftasi isbasi yapicam. Saygilar.

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
kondisyonum olsaydı katılmak isterdim, ancak hava şartları ve mesafeyi gözüm kesmedi.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar aynı turu tekrarlıyoruz katılmak isteyenler için başlık aşağıdadır.

(link)

@aycan turan
Hortlatıyorum ama şişliden direk cendere yolundan kağıthane göktürk tayakadın karaburun en ideal yol

denizyalin

Üye
Tepki
46
İsim
Deniz
Bisiklet
Specialized
Bu yol hakkinda bilgi alabilir miyim ? Lastik patlatma ihtimali nedir? Tirmanislar var midir? Su alabilecegim yerler var midir yol ustunde ? Yol ustunde aydinlatma var midir? (Sabah mi cikmak iyidir aksam mi) bu yol ustundeki trafik ne durumdadir?

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@denizyalin bu turu hadımköy-dursunköy üzerinden düşünüp gidersen vede şansına rüzgarsız bir zamana denk getirebilirsen giderken öyle aham şaham rampalar yok hatta neredeyse iniş(ama bunu sakın yok diye anlama ufak tefek eğimler var tabiki) , trafik dersen o da neredeyse sıfır,yol üzeri çeşmeler mevcut su konusunda sıkıntı çekeceğini sanmam ama tabiki tedbirli olmakta fayda var, aydınlatma maalesef yok akşama kalabileceğiniz ihtimalini düşünerek hareket edin ne olur ne olmaz, sabah çıkarsanız daha verim alabilirsiniz, malum havalar çok sıcak + gerek piknikçiler gerek denize gidenler yüzünden belki olmayan yerde bile trafikle karşılaşabilirsiniz, lastik heryerde patlar garantisi verilmez ama temiz ve stabil yol (son zamanlarda hafriyat kamyonları canına okumadıysa tabi), dönüş ise biraz rampası gidişe oranla var(kuzey otoyolu bağlantısına kadar bir rampa var + dursunköy çıkışından sonra yaklaşık 5 6 km sonra başlayan yaklaşık 1 yada 1 buçuk km kadar sağlam bir rampa var.kondisyon varsa o da rahat çıkılır.. Ek olarak genelde o rotada rüzgar kuzey yada kuzeydoğudan iyi eser. Yani gidiş iyi yol aldığını sanıp dönüş için aynı şeyleri düşünme derim ?.. rotayı avcılar hadımköy dursunköy baklalı Karaburun üzerinden olacağını düşünerek yazdım.. Kazasız belasız sürüşler..
Bu gidiş rotasıScreenshot_20190630-172043.pngbuda dönüş rotası Screenshot_20190630-172104.png

• Beğen
Tepkiler: Devenez ce que