Atak bisiklet

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bir aydır süre gelen tüm uğraşlarıma rağmen üstüne üstlük kendini marka sanan ve fabrika tatilde diyerek beni kandıran Metin Bisikletin aksine 2 gün süresi içinde kadro kulağını tedarik ettirip beni yeniden yollara döndüren ve esnaflık işte budur diye içimden geçiren Atak Bisiklet yetkilisi Ahmet bey ve çalışanı Alperen kardeşime teşekkürü borç bilirim. Allah yolunuzu açık etsin.
Saygılar

Scudo

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
ben de çok alış veriş yapışımdır. iyi esnaf

• Beğen
Tepkiler: bilalfidanboy

BilalBeki

Daimi Üye
Tepki
428
Atak bisikletten sürekli alışveriş yapıyorum. Hem satış yaparken hemde satış sonrası çok yardımcı oluyorlar. Hatta şuan da onlardan aldığım bagajı bisikletime monte ediyordum.

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bilmiyorum ama kişisel fikrim sadece satış olsunda bizden çıksın mantığı ile hareket eden kuruluşlardan değiller.birde Cafe konsepti tarzı bir şube açmışlar. Anladığım kadarı bisikletçi dostu bir kuruluş yolunda ilerliyorlar. Sahibi yada yetkilisi olabilir Emin değilim ama Ahmet bey oldukça güleryüzlü ve sinirlenmeye pek müsait olmayan biri gibime geldi.umarım ileri zamanlarda teşekkür yazdığımız yerin aksine şikayet var konusunda ismi gecmez:)

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ahmet kral adamdır
Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz kazık yemezsiniz dostça bir muhabbet ve bir çayını içip ayrılırsınız dükkandan
Aynı şekilde alibeyköy şen bisikleti de öneririm
Çok düzgün esnaftır ikiside.

Metawox

Aktif Üye
Tepki
50
İsim
kağan iyice
Bisiklet
Carraro
Ben de gittigidiyordan alış veriş yaptım atak bisikletten. Nick name sinankale diye geçiyor. Oldukça hızlı gönderiyorlar sorduğunuz sorulara sıkılmadan cevap veriyorlar. Gitti gidiyordan bisiklet ile ilgili her ihtiyacımı bu satıcıdan karşılamaya çalışıyorum. Olumsuz hiç bir yorumları yok neredeyse.

• Beğen

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Atak iyidir benimde alışverişlerim oldu Güvenilir bir yer

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz A

Ben alibeyköydeyim ve yaklaşık 25km mesafedeki atak bisiklete gidiyorum sebebiyse basit şen bisiklet 'bülent' geçiriyor hemde öyle böyle değil değişmemesi gereken parçaları değiştiriyor o yüzden ahmet abi iyidir herkese tavsiye edilir.

• Beğen

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Atak iyi güzel de biraz pahalı değil mi?

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En son bildiğim 22/23 ağustos açılışları olacaktı .(önümüzdeki hafta sonu).bütün ürünlerde nakitte yüzde 25 taksitli yüzde 20 indirim olacaktı demişti (bisiklet ve yedek parça,grup set,forma yanisi A dan Z ye ne varsa)internet satışı icin geçerlimi bilmiyorum ama İstanbulda oturanlar ve gidebilecekler için güzel fırsat. .

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus
Yukarıda ben de iyi demiştim. Amma 2 gün geçti siparişimi göndermedi. Beklemedeyim.

suzun7

Aktif Üye
Tepki
239
İsim
Sercan Uzun
Bisiklet
Salcano
Bende kask sele kılıfı aldım gg üzerinden sıkıntı yasamadan teslim aldım.

Vahap Demir

Daimi Üye
Tepki
531
Bisiklet
Sedona
Sektörün yüz akı bir firma. İç rahatlığıyla gidip tamir bakım ne varsa yaptırıyorum. Bisiklet tamir edilirken mutlaka bir neskafe ikramı geldi bugüne kadar. Gidene kadar belli bir yorgunluk olduğundan kahve çok iyi geliyor üstelik. Beni oraya bağlayan kahve mi, muhabbet mi, işin iyi yapılması mı yoksa kazıklanmayacağımdan emin olmam mı tam emin değilim ama galiba hepsi birden. Bisiklete ilk başladığım zamanlarda gerek servis gerekse diğer ihtiyaçlar için epeyce kazıklandıktan sonra tesadüfen keşfettiğim ve yıllardır terk etmediğim bir yer.

• Beğen

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Yazıcı

Şen bisiklet hakkında ilk defa böyle bir yorum gördüm.
Ben biraz takıntılı biriyimdir. Bisikletin gidon boğazında çokta önemli olmayan bir sorun vardı değiştirmek istedim Bülent hiç gerek yok masraf etmeyin diye cevap verdi. Yine aydınlatma aldım kendisinden bak bu ürün f/p ürünüdür eğer ihtiyacın şu şu şu ise daha fazla ödemene gerek yok diye cvp vermiştir.

Atak bisiklet konusunda pahalı yorumları yapılmış, doğru hakikatten biraz pahalı ama sattığı ürünler genelde marka ve kaliteli.

• Beğen
Tepkiler: kanbozli

eren cerciz

Aktif Üye
Tepki
266
Bisiklet
KTM
Avrupa yakasında Atak Bisiklet - Ahmet abi, Anadolu yakasında da Efor Bisiklet Şenol Abi candır. Esnaf adamlar. Fiyatları piyasaya göre uygun olan, en azından seni kazıklanması gereken kişi olarak görmeyen, yardım etmeye çalışan insanlar.

kanbozli

Daimi Üye
Tepki
224
İsim
Emre Y.
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Deniz A

Denk gelmedi o zaman bizim grupta bir konu açtım baktım herkes dertli şen bisikletten ben mecbur kalmadıkça gitmem iç lastik tamirini halen eski şemyel parçalarından ve baliyle yapan bir yere.

• Beğen