Aşk için değer....

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ehehehee cok arabeeeesssskkkkk :D

bu klipten cikarilacak ders:

1. karanlik odadaki solusyonlarinizi tepe raflara degil benim gibi ayak altina koyuyorsunuz, en fazla ayakkabi nakliyle zaiyati azaltiyorsunuz... :p
2. solusyonlarin sise kapaklarini sIkI sIkI kapali tutuyor bununla da yetinmeyip uzerine kocaman yesil harflerle (ki kirmizi isikda gozuksun) :Skull-175 ciziyorsunuz..;)
3. hay o da yetmedi, sakarin teki eline yuzune bulastirdi,

acidic solusyonlari bol suyla dilute ederek yikadiktan sonra neutrolize etmek icin basic bildigimiz lalettayn sabunla yikiyorsunuz, oyle kizi yerde birakip sonra goz nakline kadar solusyonun gozu imha etmesini beklemiyorsunuz (dogal gozyaslari gibi damlalarda gozun yikanmasinda kullanilabilir)

eheheh... hay allahim.. pazar pazar.. guldurdunuz beni :D ay su japon milleti.. dunyayi kurtaran adamin onlarda bu kadar populer olmasindan anlamaliydim... cuneyt abimisssssss eheheehhe :D

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

hüheheh:D

oldu..

ben bunu ezberliyim.başıma gelirse aklımın bi köşesinde bulunsun:D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
:D her eve gerekli

ama o kadar cani yandiktan sonra (solusyondan ziyade sabundan :p ) kiz geri gelir mi onu garanti etmiyor :p

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Yahu pek de güzelmiş bu klip :D Yani bizim sözü de klibi de bişeye benzemeyen düzinelerce parça yanında bu tek kelimeyle harika :D :D :p

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
:D Abii çok denedim ama lın acılıyor..
ortam belleği yuklemıyor sanırım bir kac kez daha denerımm:D

benlik bir şey oldugu kesinn...:D :D

saygılar...

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666

çok masalsı.. fakat güzel duygulandırıcı.. Teşekkür ederim..