Arkadaşlar yardım

metal kan

Üye
Tepki
9
NOKİA 5800
SAMSUNG 5233 WİFİ bu iki telefon arasında kaldım arkadaşlar 500 tl bütçem var + ları - leri nelerdir vereceğiniz cevaplar için teşekkürler

Scudo

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Samsungun o modelini bilmiyorum. Nokia 5800 modeli bence vasat bir telefon. Çok donuyor. Ben olsam samsung alırdım. Hatta samsung monteyi öneririm

• Beğen
Tepkiler: metal kan

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
5800 kullanıyorum ve evet garip garip sorunlar çıkardığını duydum,dokunmatiği arıza yapıyormuş genelde eski versiyonların. Yeni versiyonlarda düzeltildi diye duymuştum. Fiyatına göre oldukça iyi özelliklere sahip bir telefon aldığıma pişman olmadım kesinlikle. Fiyatıda 450 lira civarına düşmüştü diye hatırlıyorum.. Şimdi linkteki x6'yı inceledimde 5800'ın geliştirilmiş versiyonu gibi. Fiyatıda iyiymiş gayet. Samsung,Lg gibi telefonlara hiç ısınamadım nedense zamanında bende çok araştırmıştım ama fiyat/performans olarak nokialar daha çok ilgimi çekmişti. x6 veya 5800 diyorum bende :)

• Beğen

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
symbiana yatırım yapma bence bende 5800 kullanıyorum ve symbian 3 çıkması halinde bile ben geleceğini parlak görmüyorum..Ama illaki 500 liralık telefon dersende 5800 tavisye ederim. çünkü aynı paraya hem gps hem wifi hem symbian hem tv kalitesinde video kayıtı hem müzik telefonu hemde 3gli telefon almış olacaksın.gps işime yaramaz deme bence.eğlenceli kaybolunca yeri bulmaksa ayrı bir keyif...eğer para biriktire bilirsen vey taksit imkanın varsa samsung galaxy s öneririrm 24 ay 12 ay taksitleri ile turkell kampanyası var...

• Beğen

Yasin Mutlubay

Aktif Üye
Tepki
80
Dostum Ikisini De Kullanan Biri Olarak Cevap Vermek Durumundayım. Ben 5800 Alırken Ablam Rengi Ve Inceligi Nedeniyle 5233 Star Almıstı. Öncelikle 5800'dan Memnun Oldugumu Ve Kamerasının Da Yeterli Oldugunu Düsünüyorum (Iso Pozlama Hızları Ve Isık Duyarlılık Ayarlarını Da Incelersen Fazlasıyla Yeterli) Ama Telefonun 52.0.007 Sürümüne Güncellemedigin Sürece Hız Bazında Tam Performans Vermiyor (52 Sürümü Yeni Cıktı Ve Dokunmatik Çok Süper Oldu) Samsung'da Ise Gercekten Kötü Yönler Mevcut. En Büyük Kötü Yönü Kamerası Net Degil. Cekimleri Düzgün Yapmıyor Ve Video Kalitesi De Bir O Kadar Kötü. Diger Yandan Birde 3 Tane Ayrı Ana Ekranı Mevcut Ve Arkaplan Konusu Eziyet Oluyor. Daha Baska Konularında Kafana Takılan birsey Olursa Öm Ile Veya Buradan Sorabilirsin :)

• Beğen

Somer Kozanoğlu

Daimi Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
NOKİA 5800 ekran dokunmatiği bir süre sonra insanı ruh ve sinir hastalıkları hastahenesine göndericeği için. Bir üst modeli olan x6 yı öneririm ayrıca bende onu kullanıyorum kamerasıda daha kaliteli ;)

Adem Gül

Forum Demirbaşı
Tepki
217
Dostum adı üstünde samsung wifi , baştan 1-0 galip başlıyor ;)