Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Arkadaşlar aramızda bunu yapacak var mı?

yavuzk

Üye
Tepki
10
(link)

Bir seyredin bakalım bisklete nerde ve nasıl binilirmiş!
eleman hafiften kafayı yemiş geldi bana:D

Scudo
Akıllı insan bunu yapar mı ? Hiç sanmıyorum... New World Disorder serisinde tek tekerli acayip bir bisiklet icad eden bir şahıs bırakın apartman tepesini uçurum kenarında geziyordu.. Gidonu olmayan sadece tek tekeri ve ona bağlı bir selesi olan bir bisiklet :)

Bu arada yukarıda bahsettiğim tek tekerli arkadaş bir boğaz köprüsünü korumalık demirinin üzerinden geçiyor !! Hatta bu arkadaş tek tekerle Down hill yapıyor... :D o kadar seyrettim ama hala hayretle seyrediyorum :eek: Vaktim olursa kesip bazı bölümlerini paylaşayım burada... ama toplam 6 video ve hepsi 40 dk civarında... yani sahneleri bulmak zor olacak... nasip diyelim inş vakit olur....

O adamı ben de izlemiştim EYA. Adam tam bir deli :D Yalnız sahne arkası görüntüleri harika. Her düşüşün ardından 8 olmuş bi jant :D

halil ben bunu yparım ...deeeermişim .... o kadar sıyırmadım valla ama eleman baya çatlatmış kafayı...

adamlar deemaxları parça parça ediyolar sonra arabadan bi teker daha çıkarıp takıyolar sanki 300$ jantı parçalamamış gibi.

o hareketleri yapsam bile bana tonla para ver niyede yapmam deli yaw bu

Back