Arkadaşlar Araba Tarzı Pedikab Yapmak İstiyorum...

Scudo

Hüseyin Demirel

Daimi Üye
Tepki
80
kesinlikle aerodinamik yapı şartki seni rüz gar etkilemesin bence wosbağa gayet iyi bir model :)

M.Cilasun Bayülgen

Daimi Üye
Tepki
254
Şahin dediğin için aynı familyadan bir örnek geldi aklıma... Tempra (inanması güç ama...) hava sürtünmesi ciddi düşük bir araba...

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
illaki su ile yapılacaksa içindeki hidrojeni ayıran bir mekanizma olcak tamamda bu makinaninde elektriği var cok masraflı olur bana kalırsa tamamen bir elektrikli araç çevre dostu bütçe dostu daha ucuz ve sarj olabilir dinamolar sayesinde

Hüseyin Demirel

Daimi Üye
Tepki
80
eğerde zaten elektrkli şarjlı odluktan sonra pedikep olmaz :) o yüzden modeli ufakk bir araba daha hafif malzeme mesela 4 kişinin pedal çevirdiği bir bisiklet olabilir bence yoksa motor vs. bisikletçiliğin raconunu bozar :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Hâlit Mustafa Eray Küçük

Sanıyorum bu konu çok yakında silinecek. Çünkü bu forum ve bölüm bisiklet ile ilgili konuların paylaşıldığı bir forum.

Baştan pedikep bisiklet ile başlandı, ilgi ile, merak ile takip ediyorduk, ama sanırım konuyu açan arkadaşımız, benzinli motorların, arabaların olduğu bir foruma taşıyacak konusunu.

Kendisinin cevap vermesini bekleyip konuyu sileceğım.

Sizde hak verirsiniz bu bölüm ve forumumuz, bisiklet üstüne açılmış bir forum.

İyi forumlar.

Tepki
4
@Ender Alıcıoğlu

Kesinlikle Hayır Adminim :)

Bisiklet gibi düşünün...
Pedalları olacak, Sadece Rampa Çıkarken Motoru Devreye sokacağız ;)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Hâlit Mustafa Eray Küçük

Kişilere her zaman inanmışımdır, şimdide üyemizin verdiği cevaba inanıp beklemede kalacağım. ;)

İnşallah yüzümü kara çıkarmassın. Bisiklete benzer birşey, pedikep çıkar ortaya, şimdilik beklemedeyim.

Bekleyip hep birlikte görelim, pedallı olsun da, çamurdan olsun :)

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen
Tepkiler: Eray Küçük

halil karaoglan

Daimi Üye
Tepki
35
bencede 1000 tl den asagıya olmazneden dersen okdr boya harcıcaksın firenler ona göre3 salam jantlar pedallar cok zor 300 e cıkması 1000 ayır:d

Samet Ayhan

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Bianchi
maliyeti 1000tl ye yakın olur ama harika olur bence okula falan gidip gelirken kullanmak isterdim fiyakan hat safada olurdu :D tabi benim güzel ülkemin kötü yollarında ve kasap sürücülerle birlikte aynı yolda yer alınca kaza riski baya fazla olur diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Osman Şen

Abdullah Çalı

Aktif Üye
Tepki
50
Bisiklet
Specialized
malzemesi para tutmazda işçiliği bayaha tutar ama güzel bi şey olmuş