Arka rotor balans sorunu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Jantı komple aldıysan keşke göbek teklifini kabul etmeseydin. Hata sende değil ki neden külfetine katlanacaksın ama uğraşmak istemiyorum bu durum bile beni memnun etti diyorsan bana sadece hayırlı olsun, senin adına sevindim derim.
( ürünü nerden aldın? )

@ilker Coşkun

Scudo

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
@Asusmune jant aliexpress ten. Orjinalliğinde sıkıntı yok. Dediğin gibi jant şeklinde olayı daha da zora sokmak istemedim. Çünkü jantı alalı biraz zaman geçti. Ayrıca jantın diğer kısımlarında hiçbir sıkıntı yok.

mtmecax

Üye
Tepki
55
İsim
mt
@ilker Coşkun Sorunu çözmenize sevindim. Aliexpresste satılan crossride jantlar ucuzluğu sebebiyle dikkatimi çekmişti orjinal olduklarını duymak şaşırttı. Yalnız tekrar ördürürken ören kişiyi dikkatli olması konusunda uyarın. Bir de yassı tellerin örülürken kopartılması sık sık jant ören kişilerin dahi karşılaşabildiği bir durum aklınızda bulunsun.

• Beğen
Tepkiler: ilker Coşkun

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
@mtmecax seri numaralarına kadar var jantların üzerinde. Ayrıca jantların verdiği güvenle suntour epixon air rc 29 maşayıda alfım ali den. O da orjinal. Seri numaralarından kontrol ettim.
Jant ördürme konusunda uyarılarınızı dikkate alıcam. Çanakkale diganlarda ördürücem jantı ;)

• Beğen
Tepkiler: mtmecax