Arena Of GIANT's

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Giantı seviyorum:) Çok güzel bisikletler, bende yakında ekleyeceğim. Önce bir yıkayıp, parlatıp parka gideyim:)

Scudo

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
@Aydın Yıldırım

Ozellikle lastiklerden sonra epey bi hafiflemistir, tarttiniz mi?:)
Burdan gorebildigim kadariyla karbon slr sele de gorunumu cok degistirmis, hayirli olsun:D
Patlak isi her ne kadar sans da olsa, bu lastiklerin dayanimi cok dusuk.. Ilerleyen gunlerde tecrubelerinizi paylasirsaniz seviniriz

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
@Bora Alben

Açıkça belirteyim.Bu lastiğe güvenip yola çıkan (hele araziye) yolda kalır.Tecrübe ile sabittir.Sadece tartıda iyi görüntü verir.Bu yüzden patlak önleyici şerit kullanıyorum.Herbiri 100 gr. ama oldukça başarılılar.Eve dönüşte birkaç diken çıkartıyorsun ama lastik patlamamış oluyor.Bisiklet şu anda 10.500 civarı (İç şeritler dahil). Ayrıca riskli bir yola çıkacaksam 750 gr botrager ler olan yedek jant setine müracaat kaçınılmaz oluyor.

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
Aynakol ve hayes frenler biraz ağır kalıyor.1300 gr lık sid maşa var ama fox a kıyamadım.Bir kare resim için (10 kg altı)bi ara takıp görüntülemeyi düşünüyorum. Jant setim de çok hafif sayılmaz.Belki bi ara herkesin fikrini alarak ortak bir çalışma yapabiliriz.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
arkadaşlar bisikletleriniz çok güzel.giant a karşı zaten bir sempatim vardır.keşke bende giant sahibiolsaydım diyorum.

Efrahim ÖZCAN

Forum Bağımlısı
Tepki
358
Bisiklet
Trek
@Aydın Yıldırım

Aydın bey tartınızı bir daha kontrol edin derim. Üzerindeki donanımve FS bir kadroya göre bana biraz enteresan geldi ağırlık.

Aydın Yıldırım

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Giant
@Efrahim ÖZCAN

Bana bile enteresan geliyor.Ama resimleyinceye kadar biraz sabır...Kimseyi yanıltmak istemem. Slr carbon sele, token sele borusu, titanyum QR,maxlite lastik,XO vites+arka aktarıcı, XTR ruble+rotorlar ve titanyum vidaların etkisi olabilir ama ..hassas tartıda resimlemeden belli olmaz...

• Beğen
Tepkiler: Efrahim ÖZCAN

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
@Ozzgurr

Tesekkurler Ozgur, belki sele degil de elcikleri beyaz deneyebilirim dedigin gibi

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
http://i969.photobucket.com/albums/ae178/kumutyildirim/giantxtc/Photo-0085.jpg

http://i969.photobucket.com/albums/ae178/kumutyildirim/giantxtc/Photo-0082.jpg