Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada tanışalım.

FarukE

Üye
Tepki
13
İsim
Faruk
Bisiklet
b'Twin
Merhaba ben de Bolu Merkez den katılıyorum mtb kullanıyorum ve kendime bisiklete binerken arkadaş arıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.

Scudo

kadirs77

Üye
Tepki
10
İsim
kadir
Merhaba Kadir ben Kadıköyde oturuyorum forumunuza katlanır bisiklet araştırması yaparken üye oldum.

serkant yakıt

Daimi Üye
Tepki
309
Bisiklet
Lapierre
herkese merhaba. ben istanbul' da ikamet ediyorum. bir iç çamaşırı firmasında önmuhasebe elemanıyım. 37 yaşındayım. 18 yaşımdan sonra ilk bisikletimi aldım. 2.el olarak Btwin rockrider 540 26" bir bisiklet aldım.
Birde forumdaki soru cevap bölümünü ben neden bulamadım?

gıbıç

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
göktuğ Kaan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhabalar denizlide oturuyoryum. salcano excel 26 kullanıcısıyım :(
bisikletimi diğer yazın başında yenilemeyi üşünüyorum.

Tepki
2
İsim
Fatih KAYA
Bisiklet
Bianchi
Ben istanbuldan Fatih 19 yaşındayım, bianchi speed 8400 kullanıcısıyım, herkese selamlar bol pedallamalar

muzaffer99

Üye
Tepki
49
İsim
muzaffer güngör
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar 36 yaşında Ambalaj sektöründe çalışıyorum. İstanbul G.O.P - pierlotide oturuyorum. 20 sene sonra ilk bisikletimi bugün aldım. Salcano City Spor 10 HD 28. pedallayacak arkadaşlar arıyorum.

• Beğen
Tepkiler: serkant yakıt

kity92

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Salcano
Alanyadan aranıza katıldım. Salcano ng 650 kullanıyorum. Umarım forum üyeleri ile güzel vakit geçirir değerli paylaşımlar yaparız

Tepki
89
İsim
Galip
Bisiklet
Mosso
Merhabalar, ben Galip Keleşoğlu. İstanbul/Üsküdar'da oturuyorum. mtb kullanıcısıyım, b'twin rockrider 560. üniversite öğrencisiyim, yaş 24. gezilerde tanışmak ümidiyle, iyi pedallamalar.

appendix

Forum Demirbaşı
Tepki
1.087
Bisiklet
Bianchi
Lüleburgaz'da ikamet ediyorum.Carraro Sportive 220 kullanıyorum...herkese selamlar

Ozgur52

Üye
Tepki
13
İsim
Özgür Turhan
Bisiklet
Bisan
Merhaba arkadaşlar. Ben özgür. Aranıza yeni katıldım. Tanışma bölümü olarak konu açtım ama henüz onaylanmadı sanırım. Hepinize iyi forumlar dilerim.

Ozgur52

Üye
Tepki
13
İsim
Özgür Turhan
Bisiklet
Bisan
@Hasan Ç. Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bisiklet fotografı filan da açmıştım iraz daha beklemem gerekecek sanırım :)

Tepki
65
İsim
Fatih
Bisiklet
Scott
Selamun aleykum herkeze merhaba geçte olsa aranıza katılmak çok güzel İsmim Fatih yaş 25 ilk yol bisikletim Scott Speedster 20 herkeze bol pedallamalar :)

telmas52

Üye
Tepki
74
Herkese merhabalar.
İstanbul Atasehir maltepe civarında ikamet ediyorum.
Suan bi bisikletim yok.
Arayiş içerisindeyim. Yoğun çalışıyorum ama bisiklete vakit ayırmak istiyorum. Şehir tur tarzında ilk etapta işe gidip gelirken ve vakit buldukça gezebileceğim bir bisiklet istiyorum. 2 çocuklu 32 yaşındatım çocuklarım küçük bana çok ihtiyaçları var oynamak için. Bu taraftan bakınca boş vaktim çok kısıtlı en azından işe gidip gelirken form tutarım. Sonra yol yada cylocross a geçmeyi düşünüyorum.
Bisikletim yok ama foruma üyeliğim var herkese iyi pedallamalar.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
@telmas52 Hoşgeldiniz aramıza. Bütçe belirlerseniz bisiklet seçimi konusunda yardımcı olur herkes.